Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon elrontottam? (lent)

Nagyon elrontottam? (lent)

Figyelt kérdés

Most 7.-es lány vagyok. 5.-ben tetszett nekem egy fiú, már utólag tudom, hogy én is tetszettem neki(mondta az egyik barátnőm még akkor), na meg állandóan ölelgetett, meg ilyen apróságok.

És egyszer meg is kérdezte, hogy tényleg szerelmes vagyok-e belé, mert egy páran azt hangoztatták. És hát én akkor letagadtam, azt mondtam neki, hogy nem szeretem.(mármint nem vagyok belé szerelmes, nem tetszik nekem.)

De ezt már bánom, mert most rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem. Csak az a baj, hogy neki más lány tetszik az osztályunkból.

Ui.:5-ben még csak az évfolyamtársam volt, de már osztálytársak vagyunk.

Van rá esélyem, hogy újra érdeklődjön irántam?

Mit tegyek ez ügyben?

(elég félénk vagyok)

13/L


2010. dec. 6. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%

Hát ha nem vagy nagyon szép akkor nem sok esélyed van.

Ölelgesd,beszélgess vele sokat.És mi az hogy évfolyamtárs?

Nálunk csak 1 osztály van.

14/f

2010. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

előző: évfolyamtárs nálunk pl olyan hogy van 2 osztály pl 7.a 7.b meg 8.a 8.b :)

középiskolában még több ilyen betűvel ellátott osztályok egy évfolyamon. ezlrt évfolyamtárs :D


kérdésre: ez ilyen magiunkból jöövő válasz hogy akit szeretünk de nem merjük elmondani senkinek akkor letagadjuk ;)) szerintem ezzel nincs semmi baj azzal viszont igen hogy mivelk a fiu kérdezte meg ezért ha szeretett is eloszlattad minden önbizalmát. :ss

szerintem beszélgeess vele sokat, nevessetek eggyüt, viccelődjetek és ha adandó az alkalom lépjél vagy vezesd rá hogy ő lépjen :D

remélem ha nemis sokat egy kicsit tudtam segíteni :))

2010. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
első voltam lépjél te a fiúk nem szeretik az ilyen bátortalan lányokat ma már mind1 hogy a fiú vagy a lány kezdeményez
2010. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De nem merek lépni, se kezdeményezni. Hogyan tehetném? Mint már fentebb írtam eléggé félénk vagyok ilyen téren.

És igen, tudom, (már így utólag), hogy azért kérdezte, mert ő szeretett engem, de elég jól elrontottam a dolgot.

Most meg már ha akarna se merne lépni, azok után, hogy akkor úgymond elutasítottam.

2010. dec. 6. 18:06
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez van elbasz.tad keress másikat van még sok fiú
2010. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudom hülyén, és meggondolatlanul hangzik: de nekem (jelenleg) Ő kell.
2010. dec. 6. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:

mondd meg neki 1x amikor 2en vagytok,hogy:

Emlékszel,egyszer megkérdezted 5.-ben,hogy szeretlek-e mert azt mondták...és hát...tudod hazudtam.Azt mondtam hogy nem de igazából szerettelek...

Ui:Persze előtte kémkedj kicsit hogy megtudd van-e esélyed,mert ha nem ez a beszélgetés nagyon égő lenne...

sok sikert;)

2010. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ma is odament hozzám, megölelt, és közbe meg elkezdett marhaságokat beszélni a barátjával.

Meg ez is ma volt, hogy jöttünk fel az udvarról, és megálltam az ajtó előtt mert zárva volt. Ő odalépett hozzám és átkarolta a derekamat az egyik kezével, és közelebb rántott magához. Erre azt mondta az egyik haverja, hogy már azt hittem, hogy lesmárolod. De ő nem szólt semmit.

2010. dec. 9. 14:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ellenkezett...:)

Lehet hogy ő is szeret még...:)

2010. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem bánnám, ha így lenne! :-)
2010. dec. 9. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!