Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiam 14 éves, és cigizi....

A fiam 14 éves, és cigizi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nyáron rászoktatták a barátai,és sokat szív.én nem örülök neki,mert korán kezdte,de nem teszi le.nem tiltom,mert annál jobban csinálná haveri társaságban.nem voltam vele igazán soha szigorú,ő az életem,most bánom hogy nem fogtam keményebben.az apja nem törődik vele,új családja van.jó gyerek volt mindíg,de ez a kamaszkor őt is megváltoztatta nagyon.nem érdekli a tanulás sem 3 tárgyból bukásra áll,nem hagyja hogy segítsek,és most lenne iskolaválasztás.nagyon öntörvényű lett.nevelési tanácsadóba vittem nyáron,járt is egy darabig,de nem hatott rá,és már ők is félvállról veszik.de nem akarom hogy intézetbe kerüljön,,pedig ha ez rosszabb lesz,félek elviszik.mit tanácsoltok?kérem az írjon,aki hasonló bajban van,volt,és tud segíteni tanácsot adni.egy elkeseredett 35 éves anya.
2010. dec. 30. 23:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
ne is cigizz!ügyes vagy hogy meg tudod állni.de tudod az osztályban más,mert az én fiam közvetlen közeli barátai mind cigiznek,és ők napi szinten suli után együtt vannak.a suliban lévő haverok az más.azok miatt az én fiam sem szokott rá,pedig ott is több mint a fél osztály cigizik.de a haverok,barátok az más társaság.de te legyél továbbra is ügyes,és ne csábulj el.és köszi hogy írtál.
2011. jan. 2. 16:21
 22/28 anonim válasza:
46%

gratulálok hozzá. fiad három tárgyból bukik de te azon parázol ,hogy cigizik ... és vajon miből van neki erre pénze ?

látom a nyelvtan órákat te is kihagytad . és mi az , hogy nem tiltod el ? gondolom gépezhet meg eljárkálhat ... figyelni kéne a kölyökre ahelyett ,hogy itt a hülyeségekkel okitod a népet.


mindíg (helytelen) ----> mindig (helyes) !

2011. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

ma 15:41

Ha jól számoltam, 11 helyesírási hiba volt a kommentedben. Ezért nem gondolom, hogy másokat piszkálhatsz a helyesírása miatt!

2011. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
az utolsó két kommentes úgy látom túl okos.talán van tapasztalatod tinédzser gyerek nevelésében?pofázni könnyebb.nem bukott meg a gyerek hoppá!és igen inkább veszek neki cigit,mint hogy lopjon,vagy kéregessen.messziről könnyebb osztani az észt,mint ebben benne lenni.hú de okosak vagytok,azt hiszitek agyatlanok!
2011. jan. 23. 20:42
 25/28 A kérdező kommentje:
ja és senkit nem okítottam, kérdeztem értelmes emberektől,és értelmes válaszokat vártam,nem ilyen tudatlan hozzászólást várok,mint amit az utolsó 2-ő.a helyesírásról meg annyit,előbb tanulj meg számolni okoska.
2011. jan. 23. 20:47
 26/28 anonim ***** válasza:
Te buta, téged védtelek meg! A 15:41-es kommentjében volt 11 hiba.
2011. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
ja bocsi,de én ott leragadtam,és felbosszantott,hogy az ember segítségért,jó tanácsért jön ide,és ilyen primítívek is hozzászólhatnak mint aki előtted írt.én ott felhúztam magam,és már nem gondolkoztam a tieden kinek szól.amúgy az ilyenekkel meg szívesen találkoznék szemtől szembe is,megnézném akkor is ilyen nagy ember e?még egyszer bocs,hogy félreértettem az írásodat,és köszönöm.
2011. jan. 23. 22:36
 28/28 anonim válasza:
Szia timi.en 21 eves vagyok,es ugy velem ha valamit sportolna az lenne ra a legjobb hatassal.Erre nem gondoltal ? Sportbol is a testepites lenne a legjobb szamara,mert azzal erositi legjobban magat fizikailag es pszihikailag is.Hamar ra fog jonni hogy a cigi es az acel nem illik ossze.En 3 eve csinalom,mostanra mar majdnem teljesen egezseges eletet elek,ha igy folytatom megerhetem a 100at is.Nem idegeskedek,helyesen taplalkozom,egyetemre jarok...naggyabol mindenem megvan ami egy fiatalnak kell es szerintem egyedul ennek koszonhetem.Valamivel el kell a gyerek foglalja magat,de az a valami olyan legyen ami nagyon erdekli es hasznos is
2011. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!