Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam anyunak? Vagy...

Elmondjam anyunak? Vagy inkább tartsam magamban?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy voltunk a barátnőimmel egy szilveszteri/születésnapi bulin.Mikorra mi oda értünk akkorra már hogyis mondjam a felnőttek(rajtunk kívül még egy 6 éves kislány volt mint gyerek) már eléggé be voltak "csípve".És mi elkezdtünk táncolni...Kicsit késöbb ki mentünk a teraszra mert melegünk volt.És ott a Robi elkezdett velünk beszélgetni:Olyanokat kérdezett hogy felvilágosítottak e már minket meg hogy nagyon vigyázzunk meg védekezzünk...Mi először azt hittük h csak hülyül de halálosan komolyan mondta.Meg elmondta mi h történik az ágyban stb...De ez még ok bár már ez se nagyon.De ezt olyan szavakkal h f_sz meg majd 1-2 év és jön a b_szás orba szájba meg h a jó pasi az aki egy óra után azt mondja h tovább stb és ezt mozdulatokkal illusztrálta.Aztán leállították a többiek.Bementünk táncolni tovább oda jött h velünk táncoljon.Ez nem baj kifejezetten örültünk neki.De aztán meg a barátnőm el akart menni a mosdóba és utána rohant és bement utána a wc be de nem nyitoot rá (szerencsére) hanem ott állt

a wc előtt és várta.Aztán meg történt olyan is ezen a bulin h kört alkottunk és egymásba karoltunk.Na pont mellém jutott a Robika.És a keze lecsúszott a vállamról és végogsimított.És nekem ez hirtelen nagyon kínos volt.De szerencsére nem látta senki.Ja a robi 30 és én 13 éves vagyok.Ezt elmondjam anyunak??Mindent megbeszélünk.De ez kínos.Amúgy a robit eddig nem ismertem most láttam először!Meg ott senkit. Elvileg barátnőm nagymamájánál lettünk volna de a barátnőm anyukája elvitt minket 2 órára h táncoljunk egy kicsit.


2011. jan. 1. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, végülis nem történt semmi. Ha könnyebb a lelkednek akkor mondd el anyudnak, ha nem szeretnéd, akkor ne mondd el. De kerüld ezt a Robit nagyívben, és ha bármi durvább történne azonnal szólj anyukádnak.
2011. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ok amúgy most neki volt szülinapja és azért rúgott be nagyon.És bnőmék mondták h ha józan akkor tök jófej meg rendes.Meg h biztos bocsánatot fog kérni ha kijózanodik és ha emlékszik rá.
2011. jan. 1. 15:14
 3/16 anonim ***** válasza:

ahogy akarod. nem történt semmi,nem kell tudni semmit.

de ha el akarod,vagy elbeszélget avval a férfival ,és büszke lesz rád,mert öszinte vagy,bizhat benned.

vagy soha nem enged el máshova,mert nem tudsz magadra vigyázni.

ahogy ismered anyukádat.mennyire vagy vele jóba:)

2011. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát elég baj, hogy 13 évesen részeg felnőttek társaságában töltötted a szilvesztert. Én nem engedném el a lányomat ilyen helyre. Nem egy korosztály vagytok, az még hagyján, de berugtak. Valószínű, az alkohol hatására simogatott végig ez a Robi, meg azért beszélt így veletek. (felvilágosítás) De gondolom már nem hiszed, hogy a gólya hozza:D Egy részeg ember általában ilyen, és jó egy részről, hogy úgy tettél, mintha semmi nem történt volna, mert ki tudja, lehet, hogy indulatos lett volna, másrészt meg lehet egy kicsit jelezni kellett volna.

Lehet, hogy az ürge nem is emlékszik az esetre. A lényeg, hogy ha józanul észreveszed, hogy ilyesmit csinál (közeledik feléd), akkor mindenképpen szólj anyukádnak, mert az már nem normális.

2011. jan. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Leírtad miért nem kell bulizni 13 évesen.később ha nem házibuliba mentek lehet több is nem csak simítás
2011. jan. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ja pár dolgot kihagytam:

Megkérdezte h mit sportolunk mind a 3-man lovagolunk ezért mondtuk is.És erre úgy reagált h :úúúú az annyát akkor leget irigyelni majd a pasitokat. egyébként jó fej volt végig mert megnevettetett minket meg meghívott egy üdítőre.

2011. jan. 1. 15:30
 7/16 anonim ***** válasza:
mert a lovaglást eléggé félre lehet értelmezni
2011. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hehe
2011. jan. 1. 16:24
 9/16 A kérdező kommentje:
.......Hát XD
2011. jan. 1. 16:26
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem, hogy élesben heherészni fogsz.

Robi.

2011. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!