Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmondjam neki? Hatalmas...

Elmondjam neki? Hatalmas dilemma:S

Figyelt kérdés

Még kedden strandon voltam a két legjobb barátnőmmel és az egyikőjük "pasijával". Ők tényleg szeretik egymást, aranyosak, DE. Valahogy kettesben maradtam a sráccal,ő meg nekem is kétértelmű dolgokat mondott és úgy ment el mellettem, hogy végigsimította a hátam... Azóta minden nap találkoztam a barátnőmmel, félek, hogy csalódni fog bennem, hogy eddig nem mondtam. Tehát szerintetek elmondjam neki? Nem tudom mit tegyek...

14L


2011. jún. 24. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el. Ha egy barátnőm nekem nem mondaná el hatalmasat csalódnék benne. Így legalább ő is észre veszi, hogy a pasi nincs annyira oda érte. A csávó meg köcsög, hogy a csaja egyik barátnőjével kezdett ki.
2011. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
most azonnal mondd el neki.
2011. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nyaralni van:P
2011. jún. 24. 23:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy megse kellene elmondani neki. inkabb keruld a baratjat. ha eszreveszed hogy valaki massal is igy viselkedne a srac ,akkor viszont mondd el hogy azelott veled is probalkozott. ramehet a baratsagotok mert a szerelem vak. ha a pasi majd azt mondja hogy csak probara akart tenni teged ,nem biztos hogy neked hinne a baratnod! ezt jol meg kell gondolni!
2011. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd el, mert a pasija - ha esetleg úgy adódik - képes lesz téged beállítani egy k.vának, aki rámászott.

Jobb, ha beszélsz vele, mert így véded magad, hisz ha vaj lenne a fejeden, k.ssolnál, meg ne tudja.

2011. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!