Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szakítsam meg a barátságot...

Szakítsam meg a barátságot néhány lelketlen féreg miatt, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nagyon jóban vagyunk. Tavaly nyáron sokat voltunk együtt, bicikliztünk, sétáltunk, ilyenekek. De utána elkezdtünk a bátyja haverjaival tölteni az időt. Eleinte minden jó volt, elvololtunk de egyszercsak elkezdtek bántani. Eleinte csak lelekileg, majd fizikailag is, nagyon megalázó helyzetbe kerültem. Utána összevesztem ezen barátnőmmel, persze ő is nevetett rajtam, az ő pártjukra állt. Választás elé állítottam és ő választott, persze őket, engem meg egyész nyáron hanyagolt, nem is beszéltünk. Nyár végén kibékültünk, újra nagyon jóban vagyunk. Mindent megbeszélünk, neki mindnet el tudok mondani. Megbocsájtottam neki a tavaly nyáron történteket. Csak egy baj van, újra bejöttek a képbe azok a bizonyos haverok. Ugyanaz a helyzet mint nyáron. Félek, hogy megint bántani fognak és megaláznak. Nem akarok összeveszni a barátnőmmel, tényleg ő nagyon fontos nekem, de nem értem miért barátkozik ezekkel a srácokkal. Tudatlan népség, lógnak a suliból, isznak, cigiznek meg még ki tudja...Bár gyanítom, hogy barátnőmnek bejön az egyik. Egy tanácstalan lány.
2010. márc. 28. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szakíts, szerintem. Ha nem áll a te oldaladra ilyen esetben, akkorm ott már rég baj van.
2010. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért mert neki ők is barátai,attól neked nem kell hogy teis az ők barátai legyél. Ha meg bántani akarnak akkor lépj fel erélyesen!NE HAGYD MAGAD!:) Soksikert, ezért nem kell leveszteni egy barátot.
2010. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én KISEM BÉKÜLTEM VOLNA VELE.ha egyszer ezt csinálta akkor képes lesz máskor is.Ha lógni fog akkor az az ő baja.ő nem talál majd munkát,őlesz tüdőrákos vagy szájrákos.Ő fog az utcán élni...én a helyedben ott hagynám ahol van.Soha többé nem szólnék hozzá[tudom,h kicsit durván hangzik,de én ezt tenném:D]Ha majd őt is bántani fogják akkor rájön,hogy mi van és könyörögni fog,hogy állj szóba vele és adj neki tanácsot.

13/L

amugy megvertek vagy mit csináltak?:S

2010. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dobáltak, lökdöstek ide oda. Összekentek minden hülyeséggel, leöntöttek vízzel meg ütögettek bottal, ja és csicskáztattak ide-oda.
2010. márc. 29. 20:52
 5/5 anonim válasza:
szerintem sem szabad hagynod magad. ha tényleg ilyen a barátnőd akkor elgondolkoznék, hogy vajon mennyire vagyok fontos neki. nem hiszem el, hogy nem látja, hogy téged tönkretesznek azok az arcok. ha meg látja, de csak nevet rajta akkor ezzel minősítette is magát. világosítsd fel a helyzetedről/a te szemszögedről, hogy neked ez milyen. ha nem változik, szerintem ne barátkozz vele.
2010. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!