Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítsetek, vajon mi történt...

Segítsetek, vajon mi történt a lányommal? A saját neméhez vonzódik!

Figyelt kérdés

Azt hiszem kicsit kétségbe vagyok esve fel sem tudom fogni !

A 15 éves lányom 1én mesélte el ,hogy a barátnője akivel nagyon jó a kapcsolatuk 3 hónapja a testi lelki barátnője is egyben !Tegnap beszéltem a lánnyal ő 18 éves azt mondta

szerelmesek egymásba! Mit tegyek ? Fel sem fogom !


2011. jan. 3. 06:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%

Azzal nem rontja el az életét,hogy barátnője van.-.-"

Nem tehet róla.Vagy kiskorában érte valami trauma a fiúkkal kapcsolatban,vagy szimplán genetika.

El kell fogadni,lehet,hogy csak átmeneti.Az is lehet,hogy biszex.

2011. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Megértem hogy kétségbe vagy esve de szerintem nem kell ezen stresszelned magad. Ettől ő a lányod marad és tekinthetsz rá úgy mint azelőtt. Gondolj bele hogy mekkora bátorság kellett neki ahhoz hogy ezt elmondja.Örulj neki hogy ilyen őszinte volt hozzád és nem titkolózott évekig. Próbáld megérteni.
2011. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!