Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek? (Túl rövid a...

Miért ilyenek? (Túl rövid a kérdés, túl hosszú a magyarázat. )

Figyelt kérdés

Osztály és iskolatársaimmal megyek haza minden nap egy darabon. Csak ezt nem értem, miért baszogatják azt, aki felhívja induláskor a szüleit, és aki felhúzza a kabátját, és betűri a pólóját?


13/F


2011. jan. 7. 20:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

mert ez állítólag gáz.


(Túl rövid a kérdés, nem hosszú a magyarázat. )

2011. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Normális ember vagy, aki megérti, hogy a szülei aggódnak érte. Legyél büszke magadra, nekem is sokkal szimpatikusabb vagy, mint a többiek!
2011. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. jan. 11. 17:45
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen szerintem Te vagy a normális :)

Ők meg a hülyék

bár én nem hívom fel a szüleimet, de ha tényleg messze laksz akkor megértem :)

Szia!

És nekem is inkább "bejönnek" az ilyen, normális fiúk :)

13/L

2011. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

A pólódat tényleg ne tűrd be legyél egy kicsit lazább. Láttam kórházba (pedig nem is sokat járok oda) palinak be volt tűrve mindene és eszméletlen pocsékul nézett ki.De a többit én sem értem csak húzd ki a pólót de tényleg öcsém is mindig betűzi és nyakon vágom érte.


16/F

2011. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igazából az a helyze h csak akkor tűröm be ha hosszabb mint a kabátom.
2011. jan. 11. 20:43
 17/17 anonim válasza:
az én osztálytársaim nem ilyenek de minden közösség más!idővel talán majd leszoknak róla.
2011. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!