Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg ordasribanc lennék?

Tényleg ordasribanc lennék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta bejön. Már majdnem járunk is:D Néha megengedem neki, hogy mikor megölel (persze csak ha ketten vagyunk), kicsit "lejjebb kalandozzon a keze". Mármint megfoghatja a fenekemet. Ezt elmeséltem egy barátnőmnek, és most azt terjeszti rólam, hogy ordasribi vagyok:S Nem egy suliba járunk, de facebookon felkeresnek a régi osztálytársak és szidnak... pedig igazán nem nézek ki k*rvásan, sima pólókat hordok sállal, amik egyáltalán nem kivágottak. Most mit tegyek?

13L


2011. jan. 11. 18:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
57%
Talán ne engedd 13 évesen, h fogdossanak.
2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy ribanc. Nem kell mindenről beszámolnod a legjobb barátnődnek sem!
2011. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%

Egyrészt 13 évesen még ne engedj ilyeneket. Ha már engeded, legalább ne reklámozd. Ha már reklámozod, nézd meg, kiben bízol meg, mert az a csaj nem barátnőd, az tuti, aki így szétkürtöli a magánéleted.

Ettől még nem leszel ordas ribi, de ha rossz hírnevet szerzel, az megpecsétel visszafordíthatatlanul, úgyhogy vigyázz.

2011. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
62%
NEm vagy ribanc.Ezzel nincs olyan nagy baj csak ne mond el a barátnőidnek egyesek nem bírják befogni a szájukat:S
2011. jan. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
56%
nem vagy az,de a szóhasználat elég szánalmas.még általános iskolás vagy.. bocsi de onnan akarsz menni a szülőszobára?
2011. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ez a lány már nem a barátnőm... Mikor összevesztem vele, a régi sulimban kezdte híresztelni:S Nem akarok a szülőszobára menni, mivel ezt is csak akkor engedem meg neki, mikor kettesben vagyunk, de a legjobb barátnőknek ugye szokás elmondani mindent... Nagyon csúnyán átvágott, elsősorban ezért is szeretnék segítséget kérni, hogy mit tegyek egy ilyen lányzóval?:S
2011. jan. 11. 18:43
 7/42 anonim ***** válasza:
59%

Ez hülyeség.

Ha kettesben vagytok akkor ebben nem tudom mi a baj.

Természetes,hogy már szeretne taperolni.Barátnőd féltékeny,mert úgytűnik őt senki sem akarja fogdosni:D

2011. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Zavarja, hogy a régi suliba én számítottam a nyominak. Most az újban meg én vagyok a "jó csaj"
2011. jan. 11. 19:11
 9/42 anonim ***** válasza:
58%
Jaja, szerintem is féltékeny lett a csaj, ha őt is taperolnák, akkor csak szimplán kidumáltátok volna a dolgot, de így tennie kellett valami ocsmányat, hogy ne legyen olyan savanyú a szőlő. :)
2011. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Csak ugye most ribancnak hisznek:S
2011. jan. 11. 19:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!