Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tényleg megszállott lennék?...

Tényleg megszállott lennék? (lent)

Figyelt kérdés

Nagy kedvencem Fluor. Nos, a legjobb barátnőm, meg még pár barátnőm is mondja hogy megszállott vagyok mert:

1.Minden újságot megveszek amiben benne van

2.Minden műsort megnézek amiben szerepel

3.Minden lehetséges fellépésére elmegyek.(ami közel van) Tök mindegy hogy pl. éjjel 3-kor van, vagy délután fél kettőkor.

4.Minden fellépését felírom a naptáramba ceruzával, amik meg közel vannak, és el tudok menni, azt meg tollal.

5.Nincs olyan nap amikor meg ne említeném.


Gondolkodtam hogy ez már tényleg beteges-e... Valamikor arra jutok, hogy ez egy egészséges rajongás, valamikor meg tiszta őrültnek hiszem magam. Ezért is akarlak titeket megkérdezni, hogy mit gondoltok. Ez egy egészséges rajongás, vagy már megszállottság?

Köszi a normális kommenteket! :))

13/L


2011. aug. 20. 10:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ne ggódj, ez ebben a korban természetes. Mindenki átesik rajta. Majd elmulik.
2011. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem vészes. 13 évesen én is tudtam így rajongani. Aztán felnőttem és elmúlt.

Szerintem ez az életkorral jár. Míg nem várod meg minden reggel a háza előtt és minden koncert után visítva várod a backstagenél addig nincs gond.

2011. aug. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jajj, köszi. :)) Amúgy eddig kb. 3000 ft összesen június eleje óta összegyűjtött "Fluoros" újság ára. :D
2011. aug. 20. 10:51
 4/13 A kérdező kommentje:
ma 10:50 - neem, nem ilyen eszembe se jutott... :DD De komolyan. Én kicsit cikinek éreztem magam az utolsó koncerten, mert voltunk ott mittudomén kb. 50-60-an, csak én meg a barátnőm öltöztünk buliszerkóba. (éjjel 00:00-kor volt, persze anya is ott maradt velünk) Falun volt a buli, és szinte mindenki farmerban edzőcipőben meg egy pólóban volt. Aztán mikor jött a koncert egyedül én mutattam a kezemmel szívecskét, pedig én azt hittem hogy az mindenki tombolni fog. :/ Szal. kicsit túl pörögtem. :)Amúgy első sorban voltunk. :) És köszi a választ!
2011. aug. 20. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
majd kinövöd
2011. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Előzőhöz hozzátenném: reméljük :).


Ha minden nap csak arról tudsz beszélni, más témád nincs, úgy hallgatod hogy a környezetedben zavar sok embert (azt aki utálja Fluort mint pl: én) mert hangosan hallgatod akkor igen megszállott vagy.


Talán egy picikét alapból is. (újság meg naptáros rész főleg akkor ha csak azokat a műsorokat nézed amikbe csak ő van.)

2011. aug. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én azt mondtam hogy nincs olyan nap amikor meg ne említeném, nem azt, hogy róla beszélek egész nap. És nem csak azokat a műsorokat nézem meg amiben benne van, hanem ha pl.: szerepel a fókuszban akkor feltétlenül megnézem. Utcán meg csak nagyon ritkán hallgatok hangosan zenét. És akkor se Fluort, hanem pl. INNA-t vagy David Guettát. Azért meg szerencsés helyzetben vagyok, mert az LB-m is szereti, bár nem annyira mint én. :D De azért köszi a választ. :)
2011. aug. 20. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyáltalán nem vagy megszállott csak kíváncsi vagy rá :).
2011. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem agy megszállot nyugi bár a zenei ízlésedbe bele lehetne kötni
2011. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

utolsóelőtti:dögölj meg te,de most rögtön ○.○"

FLUOR. <3

2011. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!