Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egyszerűen felfordulok az...

Egyszerűen felfordulok az osztálytársaim szövegétől. Miért ilyen mindenki?

Figyelt kérdés

Nyávognak egész nap, kényeskednek.A közösségi oldalakról már ne is beszéljünk.Na azért írok egy példát.



pl.:

-Szép vagy dráággámm:$ Csók

-:$köszike babym te is:):)puszi

**********

-Csinos vagy babyyyyyykeeeeeee:)

-:D:D aztmondod?:P;)

akk köszöönöm.P♥

puszim

Legszebb♥

Legcsinosabb♥

Legokosabb♥

Ennyih(H) (ŁŁ)

-De szép vagy kincsem(L)


2011. jan. 15. 12:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

-Jesszus Máriám de csini valaki ^^ ♥

-Jesszus,:D Köszii♥

- Szép vagy nagyon babám♥

- Köszi babám:D te ish;)♥♥

- oh de csini vki

-köszi

-ez jó kép lettt naon naon túlságosan is

-:D:D;) köszi babám♥

-nincs mit!!!!!!!! :)



Mindenki a szépségével van el, pedig nem különb mint bárki normális ember..

2011. jan. 15. 12:42
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
...mert idióták. Érettebb gondolkodású vagy, ne foglalkozz velük. beszélgess felnőttekkel, olvas, légy kulturáltabb, mint ezek a lányok.
2011. jan. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
nálunk is ezt csinálják 8.ba.Barátkozz fiúkkal ők nem kényeskednek!
2011. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát igen. Egy barátnőm maradt, de ő a másik osztályba jár a 8.b-be , én meg az A-ba. Van egy pár fiú barátom.
2011. jan. 15. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Jé mintha csak egy osztálytársam írásait láttam volna xD

A hangulatjeleket én is szeretem,meg rövidíteni meg ha tetszik egy fiú akkor "oh♥" de amúgy nem vagyok ilyen és nem szeretem én sem a hisztiseket!Nekem ezért van 1 barátnőm aki normális+ 2 néha aki ilyen rockos=D Meg van jó pár fiú:)

14/L

2011. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Én idén mentem át egy új suliba, osztályom tele volt ribikkel... Második nap face-n már teleírták az összes képemet "gyönyöjűszégeszenszééép *-*" és hasonló kaliberű kommentekkel... Aláírtam hogy köszi, és ennyi:) Tovább nem érdekel, rombolják csak egymás agysejtjeit

13L

2011. jan. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát velem nem igazán foglalkoznak. Amúgy ők menzesz előtt is 2 órával meg utána 2-vel is kikérik a felmentést tornából. Ezért mindig van valaki, aki fel van mentve. Emiatt nem szoktam kikérni én , mert akkor egy óráig hallgathatnám őket.
2011. jan. 15. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
nálunk is ez van szinte csak olyan 7-8 normális lány van. és az a legjobb h lány osztályba járok és rajtam kívül még 33 lány jár velem egy osztályba.
2011. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk is ez megy, pedig már 18-19 évesek vagyunk. Hiszti, visitozás, facebookon egymás agyát rombolják a kommentekkel. Szerencsére van 2 normális barátnőm, akiknél a barátság nem merül ki a hasonló kommentekben.
2011. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

ezvan.

ne olvasd fészen a képeiket :)

Amúgy tudom miről beszélsz,nálunk is vannak ilyenek pöticicusok :Dxd

Barátnőmmel így hívjuk őket,de már a környéken elterjed ez az egész "pöticicusozás" szóval elindítottunk egy lavináz..vicces..

2011. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!