Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem unjátok már a jegyeitek/fé...

Nem unjátok már a jegyeitek/félévitek kirogatását?

Figyelt kérdés
Kap el az agyfa...az ideg, amikor látom az ilyen kérdéseket: Szerintetek jók a jegyeim? Aztán alább meg leír csupa ötöst pár négyessel és utána jön az a rizsa, hogy ő mekkora béna meg hogy min változtasson. Szerintem aki ilyent akar kiírni az neírja ki inkább mert felesleges, engem speciel nagyon nem érdekelnek más jegyei, az oldal meg eredetileg tanító jellegű, sokszor volt, hogy egy kérdést eleinte a google ba írtam be, és a gyakorikérdéseken lévő kérdést adta ki találatnak. De ilyenre az életben nem keres rá senki, hogy vajon milyenek a jegyei, és ezek a kérdések fentmaradnak végleg, a bizonyítványos téma meg csak egy ideiglenes dolog, elmegy a kérdés értelme, de valószínűleg biztosan jó lesz valakinek 20 év mulva nézegetni, hogy milyennek tartják az emberek a 6.-os félévi bizonyítványát.Na mindegy. Bocsi, ezt muszáj volt kiírjam, le lehet szólni.Ja, nameg köszi, ha elolvastad. :)
2011. jan. 22. 22:55
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez után az lenne a jó ha valaki jegyenként írna ki kérdést. Akkor kb naponta 1000 jegyes kérdés lenne, tönkremenne a gyik, muhahahaa....
2011. jan. 24. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!