Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Spárga nyújtás? Angol és...

Spárga nyújtás? Angol és haránt egyaránt. Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Annyi lánynak látom facebookon, hogy olyan szépen megtudják csinálni .. nekem is megy, de az angol nem, és nem is olyan szép.Táncolok, szóval ott nyújtunk de az kevés.Mit javasoltok? ti hogy csináljátok? :D

2011. nov. 1. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
photoshop
2011. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi x''DDD
2011. nov. 1. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt megtudom csinálni. Annyi a lényeg, hogy sokat gyakorolj, és mikor csinálod, próbálj a lehető legmélyebbre lemenni, és fájjon! Minden nyújtásnál igyekezz mélyebbre menni, mint legutóbb
2011. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És utána mit csinálsz? úgyértem nekem amikor 'kihűltek' az izmaim akkor 1 ideig nagyon fáj és nincs is lenn :S ezt hogy lehetne elkerülni? :D
2011. nov. 1. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a 3 (angol,jobb-haránt,bal-haránt) minuszos csináld azt hogy ülj bele (amennyire megy) az angol spárgába kapcsold be a tv-t gépezz, olvass hallgass zenét. :D és kb 10 percig ülj bele. Najó lehet hogy keményen hangzik, de én vb-re járok és ezt csinálom ;) HÁJRÁÁÁ aztán szép spárgát :))
2011. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a jobb bal haránt az nekem is megy :) csak az angollal vannak gondok :S :P
2011. nov. 2. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
búcs! de van álló spárga meg túl spárga is :PP
2011. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
*boccs
2011. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!