Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha a legjobb...

Mit tennél, ha a legjobb haverod bevallaná, h a srácokhoz vonzódik?

Figyelt kérdés
Tiszta gáz, hogy néznél a szemébe? Vagy h lennél a közelébe, úgy, hogy nem félsz h mindjárt rád mászik???
2011. febr. 7. 16:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan emberek mint bárki?... hát nemtom, sztem ez abnormális. És sztem azért monda el mert akar vmit.
2011. febr. 7. 21:36
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez genetika. Akkor az is abnormális hogy neked mittomén fekete a hajad és nem barna. Én pl haveromnak nem azért mondtam el, cask már kikívánkozott, és amúgy sem tesz jót az embernek a sok titkolózás.
2011. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Abnormális, igen, amennyibben azt érted alatta, hogy eltér a megszokottól, a természet rendjétől, bla-bla-bla. Abnormális ezen kivül egy csomó más dolog, ami eltér a normáktól. Ennek mi a franc köze a barátságotokhoz, hogy van egy abnormális tulajdonsága???

Ha nem tudod elfogadni, akor mondd meg neki és ne barátkozz vele. Látott már valószinűleg elég tahó embert, hát te is beállsz a sorba nála és kész. Végülis csak a barátod...

2011. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy volt, hogy a férjem (akkor még csak bimbodzó kapcsolatunk elején lévő barátom) legjobb barátja állt elénk ezzel, hogy meleg..Én már régebb óta tudtam, a férjemnek csak később merte elmondani, amikor már muszáj volt, mert szegény uram teljes pánikban volt, hogy miért velem barátkozik a srác, biztos akar tőlem valamit(korábban nagy nőcsábász hírében állt)...Én jobban kezeltem, próbáltam megérteni, bár nem volt egyszerű..a férjemnek azért sok idő kellett, évekig nem fogadta el a gondolatot..sosem bántotta, nem kezelte másképp, csak egyszerűen ezzel a dologgal nem foglalkozott..ma már elfogadta, nem napi téma közöttük...amúgy egy darabig miután kiderült, én aggódtam, mikor pasis estét csináltak a fiúk, hogy te jó ég, nehogy rámozduljon:)

Ha a barátodnak tartod, meg kell próbálnod elfogadni a dolgod! És ne izgulj, szerintem náluk aranyszabály, hogy házi nyúlra nem lövünk..nem fog veled kikezdeni, eszében sincs, csak megkönnyebbült, hogy elmondhatja a barátjának, mit érez..Az életének ebből a részéből teljesen kimaradhatsz, megkérheted, hogy ne meséljen túl részletesen a pasik iránti érzéseiről stb...

Viszont, ha úgy érzed, hogy nem tudod kezelni a dolgot, azt is mondd meg neki, és ha megszakad a barátság, légy diszkrét, ne élj vissza az ő titkával!

Remélem tudtam segíteni!


25/L


ui: azért azt tudni kell, hogy a melegek nagy része tényleg nem a tévében mutatott exchibicionista, női ruhába öltöző, sminkelő, kirívó ember...a mi barátunk sem ilyen..sőt az ő élettársa sem...hétköznapi emberek, az egyik egyetemi tanár, a másik könyvtáros,ha szembe jönnének az utcán, meg nem mondanád róluk...

2011. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha te mar eldontotted hogy nem fogadod el akkor miert kerdezoskodol? Vagy nem ilyen valaszokra szamitottal? Te is kerulhetsz meg olyan helyzetbe hogy megtagadnak a barataid,de akkor ok nem is igazi baratok.
2011. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
kamu meleg, tehát divatból vagy kajakra bu*i a srác?
2011. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Örülnék neki, hogy volt bátorsága ezt elmondani nekem - bizalom.


Teljes mértékben elfogadnám, valószínűleg csak annyiban változna a dolog, hogy nem játszanánk "seggpontozósat" (amikor a csajok seggét pontozzuk tizes skálán. :P ) .

2011. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"És sztem azért monda el mert akar vmit."vagy csak megbizik benned te...:S
2011. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!