Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem jött be tanár órára, mi...

Nem jött be tanár órára, mi pedig nem szóltunk erről. Lehet valami következménye a dolognak?

Figyelt kérdés

Én voltam a hetes, többször is el akartam menni tanárért, de a többiek mindig visszatartottak. ( verbálisan )

Most viszont parázok, hogy lehet valami következménye a dolognak. Mit tehetnek velem, ha kiderül? ( fegyelmi lehet ebből? vagy csak egy ofői? )


2011. febr. 13. 18:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

(uj suli)


5.ben maradt el egy óránk (lyukas lett). mindenki kussolt,senki nem akart szolni,szal végighülyültük.mi nem kaptunk semmit,csak elmagyarázták ,h kellett vna szolni. (persze később ledolgoztuk). dehát akkor csak ejnye bejnye volt,mert nem régóta voltunk ott. már tuti nagyobb büntit kapnánk.de ez persze sulitől függ..

2011. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
46%

Huhu ha ezért büntetnének már a házunkat is elvették volna.xd

Mi kb egy héten 4-5* csinálunk ilyet..

Pedig gimis vagyok és nem is gyenge gimibe járok,de ha a tanár nem jön be akkor ne,hogy már mi kapjunk igazgatóit..

Amúgy meg van olyan tanár aki 20 percet szokott késni akkor honnan tudjuk,hogy most bejön-e még vagy nem.

Na mindegy.

Szerintem ne izgulj nem hiszem,hogy kapnátok valamit..


15l

2011. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Régebben(10-11 évesen)velem is megesett.Én nem féltem inkább örültem,hogy lyukasóra!Aztán ez nem is a te hibád!Ezt a tanároknak kell megszervezni,ha valaki nincs bent azonal intézkedni kell a többi tanárnak,hogy ki menjen be a helyére.Szóval aggodalomra semmi ok!:)
2011. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Pe-tee válasza:
58%
Hát, még annó nálunk is volt ilyen szabály, hogy ha 10 perc után nem szóltunk be a tanáriba hetesként, hogy nincs tanár, akkor ez meg az lesz... hát, mi egyszer sem szóltunk... és ha nagyon kötekedtek, akkor megmondtuk, hogy nehogy már mi legyünk felelősségre vonva, hogy a hülye tanárja baszik bejönni órára... innentől mindig volt tanár érdekes módon :)
2011. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem lesz semmi baj nyugi

nem csak ti tehettekrola

a tanár mért nem ment be az ö hibája is hogy nem szolt hogy hejettesítsenek.

am meg nem hiszem hogy ennyi miatt osztályfönökit adnak,bár sajnos van ojan tanár akiképes rá

2011. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!