Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért beszél apa így velem?...

Miért beszél apa így velem? Vajon ha meghalnék megoldás lenne? :- (

Figyelt kérdés

Szóval..

Ma kaptam meg a különiskolától a számlát,hogy 5000Ft van még hátra amit bekel fizetni (ÉV VÉGÉIG!)

És anya elkezdte elolvasni és elértelmezte az egészet és úgy értelmezte,hogy 5000Ft tartozásunk van még én elekzdtem neki magyarázni,mert nekem az igazgató elmondta,hogy,hogy kell még fizetni,anya meg mondta,hogy:

"Ne akard már NEKEM megmagyarázni,hogy,hogy van és mutogatott a lapra"

Erre apám ezt meghallotta és elkezdett üvölteni,hogy:

"Hogy lehet ilyen seggh¨lye,idióta barom,hogy nem tudod elkérni azt a kibäszott pénzt,fäszom kivan már veled te szärházi..."

Röviden ennyi..

És annyira unom már,hogy mindig én vagyok leugatva és ha apa elkezd velem kiabálni akkor anyu is elkezdd csiripelni mögötte..

Én úgy érzem nem bírom ezt már tovább :(

5 perce még az asztalnál ültünk és nevetgéltünk most meg bőgve írkálok idegeneknek a gondjaimról..

Úgy érzem,hogy semmire se vagyok jó és jobb lenne ha meghallnék,de ahoz is gyáva vagyok,hogy megöljem magam.

Olyan barátaim sincsenek akikkel megoszthatnám ezeket.

Egyedül a kutyámnak mondhatom el nyugodt szívvel a gondjaimat,de néha azon is elgondolkzok,hogy egyszer ő is ellenem fordul majd.

Álltalában úgy fekszem le,hogy bárcsak ne kelnék föl többet és még anyáék is boldogok lennének.

Én mindig próbálok a kedvükben járni,de az sose számít,de mihest valamit nem úgy csinálok ahogy kéne (mert bevallom sok hibám van) akkor elkezdenek üvölteni és csapkodni.

Megütni nem ütöttek még meg (csak anya).

de jobb lenne ha apa is elverne aztán kész,de ez,hogy nem tudom,hogy melyik pillanatba mi fog történni és ,hogy valamit nem csinálok jól és leordít ezt nem bírom már..

mit tegyek??

Ha kérdeztek szívesen válaszolok,mert jobb dolgom sincs..

2 óra óta folyamatosan tanulok még most is tanulnék,de ennyi volt..nem akarok tovább tanulni..


van valami tanácsotok???


2011. febr. 14. 20:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, fiú. Én is ilyesmi cipőben jártam, zárkózott voltam, és ezért nem voltak barátaim. Már annyi stressz volt bennem, egyszer csak kirobbant. Elkezdtem küzdősportokat tanulni, krav magázni titokban. Nem hallgattam anyámékra, nem csináltam azt amit kértek. Próbáltak megverni is, de nem tudtak, persze nem ütöttem vissza, akkor beraknának vmi intézetbe. A nap nagy részét kint töltöttem, és ien genszter stílusban folytattam az életem. Aki belémkötött azt nyugodt szívvel vertem meg, teljesen beteg voltam. Aztán elkezdtem tae kwon do-zni és kung fu-zni, és bár a szüleimmel nem javult a kapcsolatom, max egy kicsit, teljesen más életmódot folytatok. Amit tudok azt csak akkor használom, ha a barátomat (igen, már van, nem is kevés) kell megvédeni, még akkor se ha magamat kéne, szimplán hagyom hogy megverjenek, vagyis nem csak nem ütök vissza. Teljesen megtisztultam, megváltozott az életem. Jól tanulok, vannak barátaim, sokat nevetek, nyitott vagyok, és megvédem azt aki fontos. Jah és pár hete van barátnőm is. Nekem így tökéletes. (most hogy a végére értél, nézz bele jobban, a lényeg hogy az öngyilkos szót nem említettem!! magamban edzettem, kint, esőben, és egyszer sem jutott eszembe hogy hú nem bírom, abbahagyom, vagy bármi ilyen' te más módon mint én, de ne hagyd hogy ez menjen! mond meg amit gondolsz! nyílj meg!)
2011. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A megnyílással nincs gond.

Barátaim is vannak,nem kevés,legjobb barátom csak egy van,de nekem nem az a célom,hogy minnél több barátom legyen..

2011. febr. 16. 18:15
 13/17 anonim ***** válasza:

Akkor itt vmi sántít..

"Olyan barátaim sincsenek akikkel megoszthatnám ezeket."

Ha haverokra gondolsz az teljesen más, hatalmas különbség van haver és barát között..

2011. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem csinálnod, egy idő után már elfásulsz, és szarsz a világra.
2011. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

SZIA!

Végül rendbe jöttek a dolgok?

2013. márc. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Rémisztő volt nekem is, miközben olvastam.... De megsajnáltalak.... Meg NE próbálj öngyilkos lenni, ott vannak még mások is, akik szeretnek, és nem akarják, hogy eltűnjél az életükből.Egyébként, mint mondtad, 14 éves vagy, és ilyenkor elkezdesz bőgni, ha elkezdenek ordítani veled a semmiért.Aki erre azt mondja, hogy te egy gyáva sírós senki vagy, az élje át ezt (célozva szüleidre, bocsánat, ha ezzel megsértettelek)! Most hát ugye azt is mondtad, hogy te ahhoz, hogy megöld magad, gyáva vagy. A Gyávák lesznek öngyilkosok, és te nem ölted meg magad, nem is fogod, szóval nem vagy gyáva. Mosthogy nem beszéled meg a szüleiddel, az nem gyávaság, meg az ilyenek, hanem FÉLELEM. Te szerintem félsz attól a pillanattól, hogy mikor mi fog rád várni. Egyébként írás közben majdnem én is elbőgtem magam, bár elég érzékeny vagyok 13 éves létemre. Te nem érzékeny vagy, hanem MÁR FÉLSZ TŐLÜK. Nagyon nagyon nagyon sok jó pillanatot kívánok ez eseményt

követően neked, érezd jól magad, amikor csak tudod,

és kérd meg a tanárod, vagy valakit, más felnőttet, hogy segítsen neked ebben a helyzetben, mert egy gyereknek nem ilyen dolgokkal kell foglalkoznia, neki élveznie kéne a gyerekkort, ami nálad még ebben a 4 évedben teljesül. Szia, és sok sikert mindenhez!

2013. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azért írtam "teljesül"-tet, mert biztos jól fogod magad érezni, és nagyon nagyon remélem! Szia!
2013. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!