Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek, hogy mondjam el...

Szerintetek, hogy mondjam el anyumnak hogy szeretném magamat borotválni, mert na mind1 hosszú. A lényeg, hogy ti hogy mondanátok el neki?

Figyelt kérdés
Ha további konkrétumokra vagytok kíváncsiak akkor írhattok levelet, vagy kommentet, sűrgős lenne. Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 21. 16:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
amúgy apumtól nem tudnék kérni, De hogy miért? az hosszú mind1 lényeg a lényeg hogy még mindig nem tudom hogy mit csináljak, nagyon köszönöm a válaszokat :) de még nyugodtan írhattok, mert még az igazán jó megoldást nem találtam meg ;-)
2011. febr. 21. 18:43
 12/23 anonim ***** válasza:

Sok választási lehetőség nincs. 1. megkérdezed, nem engedi meg, csinálod

2. megkérdezed, nem engedi meg, nem csinálod

3. megkérdezed, megengedi, csinálod

4. nem kérdezed meg, nem csinálod

5. nem kérdezed meg, csinálod


Ezek közül kéne kiválasztani....:)

2011. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :P valahogy én is úgy érzem hogy ezek közül kellene választanom, de hogy melyiket aszt nem tudom :'(
2011. febr. 21. 19:08
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél borotvát, aztán hajrá!


Ha már egyszer leszedted, nem tudja visszanöveszteni :D

Milyen anya az, aki leszidja a gyerekét, csak azért, mert szőrtelenít? ha zavar, nyugodtan szedd le, és próbáld meg elmagyarázni anyudnak, hogy nem akarod, hogy a többiek cikizzenek a szőr miatt

2011. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök hogy a kommentek nagy részének hasznát tudom venni :) amúgy utolsó köszi megint :P
2011. febr. 21. 19:37
 16/23 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
kedves 20:36-os remélem nem sértődsz meg hogy nem volt időm 201 oldalt végig olvasni.. -_-"
2011. febr. 21. 21:02
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én nem kérdeztem meg anyukámat, szépen megcsináltam magamnak nem szólt érte mikor észrevette természetes jelenség, amúgy hány éves vagy?
2011. febr. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedv. utolsó :) oké :D amúgy én nem tudom hogy hány éves vagyok, és te?
2011. febr. 22. 18:19
 20/23 anonim ***** válasza:

9 éves koromban kezdtem a lábam borotválni. Nem szóltam senkinek, kivettem egy új borotvát a fürdőszobaszekrényből. Nem szidott le senki, mert végre nyáron a 40 fokban is fel mertem venni rövidnadrágot. Persze rákérdeztek, hogy miért csináltam. De ennyi. Pedig alapvetően nagyon szigorú szülőkkel áldott meg a sors.

Természetesen később már kibővült a szőrtelenített helyek száma. :D

Szóval felesleges ebből ekkora várat keríteni, fogj egy borotvát aztán hajrá! Anyukád biztos megérti, nem nagyon akarom elhinni, hogy ő nem szőrtelenít.

2011. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!