Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez csak egy fellángolás vagy...

Ez csak egy fellángolás vagy télleg megutált?

Figyelt kérdés

A "legjobb barátnőm"' barátja azt mondta Vivinek(legjobb barátnőm),hogy válasszon vagy ő vagy én.És sakkban tartja tgeljesen mert már köszönni se köszön egy hete.Felhívtam,azt mondta nem beszélhet velem és kinyomott.Aztán most kaptam tőlle egy sms-t,hogyha elmegy a barátja megbeszélünk mindent.EZt nem hiszem el,hogy a barátja többet ér mint én akivel már 7 éve legjobb barátnők vagyunk.Mit gondoltok?

16/L


2009. dec. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
A kérdést és stílusát olvasva azt hittem, legfeljebb 7 éves vagy... de mi köze ennek a gyerekneveléshez?
2009. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ide kamaszk is irhatnak.
2009. dec. 22. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, te még fiatal vagy de természetes hogy egy normális kapcsolat fontosabb mint a barátság. Elvégre a barátjával fog felkészülni az életre, hogy milyen valakivel együtt élni, intim kapcsolatba kerül. Még akkor is ha nem marad vele sokáig, ezektől a tapasztalatokból lesz belőle majd jó felelség, anya stb. Nem a haveroktól.

Persze az nem normális ha a barátja eltiltja tőled de lehet hogy ennek is megvolt az oka. A barátság is ugyanúgy tönkre mehet akkor is ha 20 éve imádjátok egymást. Természetesen a kapcsolat is, de azon nagyobb dolgok múlnak. Vagy majd te akarsz hozzámenni meg gyereket csinálni neki?

Ezt el kell fogadni.

2009. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Viszont teljesen kisajátítja magának.
2009. dec. 22. 19:50
 5/5 anonim válasza:
Aki azt írta, hogy a párkapcsolat fontosabb mint a barátok, az vagy nagyon tapasztalatlan, vagy nagyon hülye, vagy mindkettő!
2010. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!