Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kicsit tényleg túlreagáltam?...

Kicsit tényleg túlreagáltam? Nálatok hogy van ez a kötelező vizsgálat, oltás?

Figyelt kérdés
Tegnap az osztállyal voltunk ezen a minden éves orvosi vizsgálaton+az osztály kapott oltást is.Én azért nem kaptam,mert mikor legutóbb az orvos beadta az oltást az izomba adta és 2 napig fáj utána.Tegnap én közöltem,hogy nekem nem ad be semmit,majd a saját orvosom beadja(aki egyébként anya barátnője).Mindenki csak nézett,a fiúk még röhögtek is,de mindenki azt mondta,hogy igazam volt,mert az az orvos egy állat.
2011. febr. 25. 16:52
 1/7 A kérdező kommentje:
ja,amúgy 13/L
2011. febr. 25. 16:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg túlreagáltad.


Én sem szeretem az oltások, mindig egy kiadós ájulással "jutalmazom" magam utána, de ez... Figyelj, az oltás helye mindig fáj, függetlenül attól, hogy az az orvos "állat" vagy sem.

Akkor is fog fájni, ha a háziorvosod adja be, tök mindegy. Szerencsére ezeken már túl vagyok.

16/l

2011. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bumbi02 ***** válasza:
mint írták, az nem attól függ hogy fáj-e vagy sem, hogy milyen orvos adja be.. az egy természetes dolog hogy utána fáj a karod.
2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlreagáltad, az oltás akkor is fájhat utána, ha jól adják be az izomba (és oda kell). Nálunk ilyet nem lehetett csinálni, akkor a szülőnek kellett igazolni, hogy később beadatja/már beadatta (ekkor orvosi is). Ha elfogadták, akkor rendben van, de tényleg nem volt valami udvarias.
2011. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam a saját doki úgy adta be, hogy egy hétig nem bírtam mozgatni a karom, és akkor már gyakorlatra jártam.

Amúgy az oltás helye mindíg fáj, hiszen gyakorlatilag a vírus legyengített verzióját adják be, és a szervezetednek le kell győzni.

2011. febr. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tulreagáltad.

De ha ez megnyugtat,én se tettem vna másképp!!

Ha van számomra nyugisabb ut is a felé,h megkapjam,mért ne? Ráadásul,ha még egy állat is,kiállok magamért.És nemet mondok :))

A fájás meg nem mindig van,nekem ált. 2-3 óráig szokott. de előtte hisztériásrohamot kapok :D nem tudom,ha a tvben is látok egy tüt,nem érzem a lábaim.. bocs ezt le kellett irnom ^^

am szerintem igy neki(orvosnak) se kellett plusz egy oltást adni,meg még te is jobban jársz,és megnyugszol.:)

2011. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első: lóf*szt!

Nem fáj midnig, ha ügyes az rovos nem fáj. Nekem sose szokott fájni.

2011. márc. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!