Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor fog megjönni? (hm. )

Mikor fog megjönni? (hm. )

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok oda ezért a gondolatér de 13/l vagyok az osztályból minden lánynak megjött még annak is aki nálam5 hónappal fiatalabb.Mikor fog megjönni? Mintha úgy érezném hogy kilógok közülük.
2011. márc. 6. 19:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nekem a legroszab dolog az lenne ha hétköznap jönne meg mert ilyenkor 4-5-ig senki nincs ithon max apa 3kor jön..xD
2011. márc. 8. 14:53
 12/27 anonim ***** válasza:
hát túl sok mindent nem tudsz csinálni csak várni ugyhogy...........
2011. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Legyen nálad cserebugyi, és betét, de mindíg!
2011. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
igen mindig van nálam ha esetleg ..
2011. márc. 9. 13:48
 15/27 anonim ***** válasza:

szia!

én is csak azt tudom mondani,h nem vagy még elkésve semmivel!:)bármikor megjöhet,de az jó,h fel vagy rá készülve!én is akkoriban vártam (egy kicsit),azért mert az osztályban már sokaknak megjött,és olyan büszkék voltak rá,de nem kell siettetni,előbb-utóbb (valószínűleg hamarosan) neked is meg fog jönni!:)

(egyébként az első néhány évben erősebb volt a vérzésem,még éjszakai is,de nem fájt,most viszont már annyira rosszul vagyok,h sokszor suliba se tudok menni(hányinger,derékfájás,hasfájás,minden:S),még jó,h a fősuli kötetlenebb:)

mindig "rosszkor" jön meg,pl mikor fontos esemény van(ballagás,érettségi,nyaralás,,stb), nem szedek fogamzásgátlót,így sosem tudom pontosan,mikor fog megjönni,mert 1-2 nap csúszás előre-hátra mindig van,így van,h napokkal előtte már betéttel járkálok-szóval ezzel jár a felnőtté válás:)

2011. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

hát igen az nem lehet valami kellemes ha rosszkor jön meg..én például nem akarom hogy májusba jöjjön meg mert akkor kirándulás.. június utolsó párnapján és július elején pedig tábor..

szóval nem akarom hogy ezekben a pillanatokban jöjjön meg

2011. márc. 9. 17:45
 17/27 anonim ***** válasza:

Onnantól kezdve, hogy a cicid elkezdett domborodni kb. két év múlva jön meg.


"Banyakor" annál korábban kezdődik, minél később jön meg... :-D


Én 14 voltam, nem maradtam le semmiről. :o)

Engem inkább az zavart, hogy nincs cicim, mert azt mindenki látja. Az, hogy megjött-e vagy nem, csak Te tudod, szerintem tök mindegy...

2011. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
igen a cicim már durván másfél éve kezdett el nőni..
2011. márc. 12. 10:09
 19/27 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani, hogy várj, mert mindennek eljön a maga ideje. egyébként én csak azt nem értem, hogy honnan tudod, kinek jött meg már az osztályból? én egy embernek sem tudom, pedig már 8.-osak vagyunk, de nem emlékszem, hogy bárki is megosztotta volna velem ezt. na, de ez már más téma :). nem mondom, hogy örülj, amíg nem jött még meg, mert biztos nagyon rossz lehet várakozni, hogy jajj, mikor, mikor? úgyhogy azt kívánom, jöjjön csak meg minél később, de ne váratlanul :D
2011. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
jah..csak onnan tudom hogy megjött minden csajnak az osztályból mert jók a baráti viszonyaink egymással ezért mindent elmondunk egymásnak :)
2011. márc. 12. 13:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!