Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom egész nap a mobilján...

Lányom egész nap a mobilján facebook-ol, mert a szolgáltatónál ingyenes. Elvennéd a telefonját? 14 éves.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam kap egy telenorost azon nincs ingyen ez a szarság.
2011. márc. 12. 11:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Lehet alapvetően le vagyok maradva, de az iskolában nem kell kikapcsolni a telefont az órán?
2011. márc. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
náluk nem kell .
2011. márc. 15. 17:51
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát ez fura nálunk elvették a telefont ha valaki mobilozott és suli után lehetett átvenni az igazgatóiban, mondjuk ez régen volt.
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
De ki kell, vagy le kell némítani, szal hogy ne szólaljon meg és most is elveszik attól aki telefonozik, csak gondolom nem a tanár orra ellőtt csinálja.
2011. márc. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Már nem csinálja ,mert elvettem a telóját és előkapartam egyet a szekrényből ami nem wap képes.ősrégi.Ezt majd nem fogja büszkén elővenni az tuti .Aránylag jól is fogadta,megegyeztünk,ha kijavítja a jegyeit visszakapja .
2011. márc. 15. 21:21
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna elvenned nekem is van telómon facebook galaxy s2 és szoktam órán netezni facebookozni
2011. aug. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Vedd el azonnal!!!

Az én fiam nincs rajta a facebook-on, szerintem teljesen megsemmisíti a társadalmat.

2012. febr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!