Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányom egész nap a mobilján...

Lányom egész nap a mobilján facebook-ol, mert a szolgáltatónál ingyenes. Elvennéd a telefonját? 14 éves.

Figyelt kérdés
Arra gondoltam kap egy telenorost azon nincs ingyen ez a szarság.
2011. márc. 12. 11:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%
vedd el a telefont nyugodtan, ne kapjon semmilyen telót amig nem javitja ki a jegyeit. ha ez se segit adj neki két nagy pofont hátha attól megjön az esze.
2011. márc. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Miért lenne az én hibám,hogy a telefonján lóg egész nap ?Rendes, tisztelettudó gyerek ,csak a mobiljától nem tud elszakadni.Komolyan mintha függő lenne.Még a wc-re is viszi.Az elöbb elvettem a telefonját,eddig nyugodtan fogadta.
2011. márc. 12. 17:27
 13/27 anonim ***** válasza:
Ha úgy adódik, beszélgess vele a dologról, kérdezd meg, miért lóg állandóan rajta, magyarázd el neki, hogy miért nem így kell csinálni, és egyezzetek meg. Ha értelmes, és fölismeri a hibáját, remélhetőleg változtatni fog rajta.
2011. márc. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Leültünk beszélni.Egyetlen egy érve volt ,hogy ott beszél a haverjaival mert ez ingyen van .Mondtam neki ,hogy napi 3 belépésre korlátozza le ,reggel délben este .Erre közölte azt nem bírja megállni.mondtam neki hogy akkor elveszem a telefonját és este egy órára odaadom,vagy lépjen be a gépről.természetesen ekkor jött az ígérgetés hogy kijavítja a jegyeket .ismer,tudja hogy megteszem.Kapott egy hónap haladékot,ha nem változnak a jegyei akkor lecserélem a mobilját.
2011. márc. 12. 19:22
 15/27 anonim ***** válasza:
50%
nem ? had facebookoljon amig jól tanul és késza házimunka de ha nem akkor...................................
2011. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ja bocs nem olvastam " romlanak a jegyei" haladéktalanul vennék neki egy 2000ft-os alaptelefont!!! arégit meg tarsd meg te!! :D
2011. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
52%

ez a baj a facebookkal.

elvonja a figyelmet a sokkalta fontosabb dolgokról. főként a gyerekek figyelmét.

hogy miért? mert amerikai. és ami amerikai az menő. és ami menő azt csinálni kell, ha jó, ha nem.

én elvenném tőle. sőt, ha tehetném az egész facebbokot eltüntetném. most persze majd jönnek a "jaaaj mennyé má a fészbúk állat és, aki nincs ott az gázos" meg ˇfúúúú! hé ez a kölök nincs fent a fészen! azta, de nyomi" beszólások. de te vagy a főnök és tegyél róla, hogy az is maradj!

2011. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%
nem hiszem, hogy a facebookot kellene megszüntetni, inkább a gyerekeket megnevelni
2011. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan hülyeség ez a Facebook, nagyon sok értelme nincs,nem mondom,hogy nekem nincs de ha 2hónaponta 1x felnézek az már sok,azt is unalomból.

Amúgy én elvenném a telefonját.

2011. márc. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem kellene megszüntetni a facebookot és nem kellene fizetőssé tenni, mert aki otthon használja azzal szemben ez elég igazságtalan intézkedés lenne.

De én is diák vagyok és engem is idegesít, hogy egész nap a facebookon lógnak. Most komolyan...barátnőm pl. fizikán eész órán fennvan, semmit sem csinál(az órai anyagból), max a füzetébe rajzolgat, meg néha lemásolja rólam az anyagot, aztán meg doga előtt odajön hozzám, hogy ezt szerdán elmagyarázod? jó? És nem mondhatom neki hogy nem mert ****nak van kedve azért magyarázni neked a fizikát mert facezel egész órán, mert annak a tényleg nem érti, pedig figyel persze hogy elmagyarázom, de te simán megértenéd, csak szarsz rá aztán az én szabadidőmből megy el az az 1-2-3 óra amíg magyarázok....-.-"Mielőtt bejött ez a facebook őrület 4-5ös dogákat írt most az annyagnál, minden órának legalább a felét végig facebookozza máris romlott egy fél jegyet(de lehet hogy egy egészet nem tudom), úgy hogy még lesett is rólam... Meg úgy általában is úgy meg tudnám fojtani, amikor rajzolgat a füzetébe óra közben, és közben megkérdezi tőlem hogy ugye majd elmagyarázod?...(egyébként nagyon szeretemxD, és bocsi kicsit eltértem a tárgytól)

Viszont ha elveszed az sem fog semmi eredményre vezetni, max otthon, barátnőm sem saját telóról facezik.Ha mondjuk akkor kapna valamilyen büntetést ha rossz jegyet hoz emiatt, vagy nincs megcsinálva valami az jobb lenne.

13/L

2011. márc. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!