Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Létezik olyan kamasz akit nem...

Létezik olyan kamasz akit nem zavar ha az ellenkező nemű úgyszintén kamasz testvére látja meztelenül?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 19:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar. Van két nővérem. Volt hogy az egyik fürdött én meg bementem brunyálni és még közben beszélgettünk is. Volt hogy mentem ki a fürdőböl és a törölközőm a szobámban hagytam de a folyosón megálltam dumálni a nővéremmel. Még az sem zavarta, hogy egyszer meg is markoltam mivel arra járt az anyám. Azthittem egyik nővérem barátnője. De utána rögtön elengedtem.


F/16

2011. dec. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
szerintem természetes, és nnincs aban semmi a ha a testvérek látják egymást! Legalább valaki tud öszinte véleményt mondani! fiu vagyok 27
2011. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kemény!
2021. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nővéremmel mindketten meztelenek szoktunk lenni itthon. Már jó pár éve napi szinten látjuk egymást meztelenül. Én 17, ő 21.
2022. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!