Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdemes még ezzel foglalkoznom?

Érdemes még ezzel foglalkoznom?

Figyelt kérdés
volt egy barátnőm,születésemtől fogva ismerem.szóval 15éve.rengeteg dolgot éltem át vele.talán egy napig tudnám sorolni.már egy pár éve felköltöztek peste a szüleivel.de suli szünetekbe álltalába lejött mert itt laknak ugye unokatesók stb és olyankor mindig találkoztunk és persze msn,sms stb..viszont most nyár elején összevesztünk.(sokszor összevesztünk már egyszer nagyonnagyon mert akkor hatalmasat csalódtam benne,azt a dolgot mai napig nemtudnám megbocsájtani-de ez már régen volt)de most szerintem örökre.összevesztünk hazament törölt msnről,iwiwről,myvipről,myspaceről,fbookról.szoval mindenhonnan,ahonnan csak lehetett.eddig akárhányszor összevesztünk mindig irt azért pár héten belül most meg már 6hónap is eltelt és nem szóval az ő részéről ennyi volt a barátságunk.de nekem sokszor szokott azért még hiányozni...
2010. jan. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy neki is megfordul néha a fejében, hogy jó lenne visszacsinálni az egészet. Azzal, hogy lépsz egyet, és írsz neki mondjuk egy kiadós e-mailt, hogy hiányzik neked, és sajnálod hogy idáig fajultak a dolgok, nem veszíthetsz semmit. Maximum rá se hederít, vagy visszaír, hogy hagyd őt békén. Így még mindig tudod, hogy te megtettél mindent a barátságotokért, ha ő ezek után sem kér belőled, már nem tehetsz semmit. 19/L
2010. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is "szakítottam+ a legjobb barátnőmmel, nem is olyan régen, és nekem is hiányzik, de ő már lesz@rja a fejemet, van már új legjobb barátnője és én csak max.arra vok jó h zsepit vagy wc papírt adjak neki és h lemásolja rólam a leckét.Meg ha esetleg unatkozik, akk vmi hülyeségről beszélgessen velem.Tehát ehhez nekem is kéne segítség...:S

De sztem te még tehetsz egy utolsó lépést!Csináld azt, amit az első hozzászóló írt, írj neki e-mailt, vagy iwiwre, esetleg myvipre (sorolhatnám).Írd meg neki h te még nem nagyon szeretnél vele végezni, és h hiányzik neked, megírhatod azt is h azért problémád is van vele, de senki sem tökéletes.Ki tudja?Lehet h a végén kiderül h ő is ugyanígy gondolkodik, de lehet h megírja h hagyjad békén, az ő részéről vége...vagy nem reagál.

De légy erős!Próbáld meg ezt a módszert, s ha nem ugyanígy érez, akk sz@rd le!

2010. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Kedves második, neked sem tudok túl sokat mondani, csak annyit, hogy ne hagyd magad lelkileg kihasználni. Ha rossz kedve van megvigasztalhatod, ha hülyülni akar, hát hülyülj vele. Ez csak emberségről szól, semmi többről. Hozzám ha egy vadidegen fiatal jön oda, és sírja el a bánatát, ismeretlenül is megpróbálok neki segíteni. Ha egy vadidegen ember jön oda, csak úgy nevetgélni, szórakozni, hát szórakozok vele együtt... ezt fogd fel így... csupán emberi mi voltod miatt segítesz neki, és mellette vagy, de nem kötelességed odaadni neki a házidat, és egyáltalán nem kell eltűrnöd, hogy kihasznál!! Ne is tűrd! Mond el neki, hogy lehet már nem vagytok olyan jó barátnők, de neked ez akkor sem tetszik, és kész...
2010. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

az a baj hogy nagyon félek mert most láttam nemrég hogy van egy új legjobb barátnője:S

mit kéne irnom hogy azért ne égjek olyannagyot ha nem ir vissza?:S

meg aj eleve neki kéne bocsánatot kérnie:S

2010. jan. 16. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyasmiket hogy sajnálod, hogy így alakult, és örülnék neki, hogy ha újra olyan jóban lehetnétek mint régen (vagy legalább hasonlóan), mert hiányzik... Mond el neki, hogy szívesen látnád valamelyik hétvégén nálad, és örülnél, ha újra csinálnátok olyan őrültségeket, mint azelőtt, felsorolhatsz pár kellemes emléket ami hozzáköt, és a végére írd oda, hogy várod a válaszát, de ha úgy döntene már nem kíváncsi rád, azt is megérted, csak írja meg...

Lehet kicsit zagyva lett de én ilyesmit tudok elképzelni... Uccsó vagyok

2010. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanazokat írnám mint utolsó
2010. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!