Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen csinos ruhában mennétek...

Milyen csinos ruhában mennétek színházba, lányok? (14 éves lány vagyok, és hamarosan megyünk Budapestre, ahol választhatok magamnak születésnapom alkalmából egy szép ruhát, amiben színházba szeretnék menni. )

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Csípd ki magad!

Én pont vasárnap voltam, hááát mit ne mondjak... Sokan hosszú estélyi ruhában voltak(volt földig érő is) meg koktélruha.

Olyat vegyél, amiben jól éreznéd magad.

2011. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A ma 16:44-es Válaszoló által belinkelt ruha nagyon-nagyon tetszik. Körübelül mennyibe kerülhet egy ilyen darab?
2011. márc. 24. 20:26
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Én egy farmergatyát vettem. Nem az a teljesen farmer,és nem is cső. Az a tipikus ünneplős gatya. Egy fehér ünneplős ing féle (vagy nemtudom :D ,persze női) ,és egy fehér pulcsi. Csini volt :))
2011. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindig szoknyában, vagy ruhában szoktam menni.

A magassarkút nem szeretem, de van egy kis masnis balerina cipőm, ilyenkor azt szoktam felvenni.

Szerintem sok függ a ruha anyagától, tehát ha szaténból van valami az általában mindig elegáns hatást kelt, ilyen még a csipke is.

De a színektől sem kell "félned", nem kötelező a fekete, a szürke, meg a fehér, nyugodtan válassz valami szép színt (persze ami nem túl rikító)!

L/24

2011. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!