Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Orr piercing. Megkockáztassam?

Orr piercing. Megkockáztassam?

Figyelt kérdés
Nyáron átszúrattam az orromat,de anyu elküldött otthonról és addig nem mehettem haza,amég ki nem vettem. (2 hétig). Azóta folyamatosan mondom neki,hogy szeretnék,de azt mondja hogy akkor költözhetek. Miért ellenkezik ennyire? Szúrassam át még 1x? 16/L
2011. márc. 25. 20:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
93%

Jézus mit akadtok fenn ezen?

Nekem van a számban,köldökömben,meg az orromban.

Számba anyu jelenlétével szúrták.És egyévig könyörögtem neki,mire a jó bizonyítványom miatt megkaptam.Aztán 2x szúrtam a fülem anyu beleegyezésével.Utána vettem egy branült,meg egy köldökpc-t,és sok szenvedés árán,de átszurtam a köldököm.Anyu bejött,mondta h szedjem ki....nem szedtem.Mondtam ,hogy ha már ennyit szenvedtem vele akkor nem fogom kiszedni.Azóta is megvan. :)

3hete meg egy ismerősömmel szúrattam az orrom.Abba már beleegyezett anyu is.Csak a karikát nem preferálja :/

Szóval.Én aztmondom először ülj le anyuddal....beszéld meg vele,hogy te ezt nagyon szeretnéd,és igaz,hogy fájt a tavalyi,de képes lennél mégegyszer végigcsinálni,mert nagyon vágysz rá.Kössetek kompromisszumot.Ha csináltathatsz pc-t akkor....bármiakármi :)

Ha nem engedi,akkor vagy átszúratod és vállalod a következményeket,vagy nem szúratod át,és megpróbálkozol midndennap amig megnem engedi :DDD

2011. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

én is akartam mikor 15 voltam, de nem engedték... akkor ilyen mágneseset vettem... néha elhagytam, de vagy 300 Ft volt 1, szóval könnyen pótolható... ugyanúgy néz ki, de mégsincs átszúrva...

amúgy már nem vágyom rá annyira, de néha még eszembe jut, hogy kéne egy :)

..amúgy egyetemen eléggé rossz szemmel nézik néha... szóvá teszik, meg ilyesmi... meg persze állásinterjún is ezek az "anyukák meg apukák" ülnek szemben veled és ugyanúgy elítélik, és azt gondolják, hogy drogos vagy :D

2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
22%

ilyet nem akarsz? [link]

Tök szép lennél vele.

2011. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
46%

Olyan buta itt néhány válaszoló. :/

Amúgy a szüleid "kicsit" furcsák.. Az enyémek még pénzt is adtak a nyelvpiercingemre (8000 volt a szúrás).

Én biztos beszélnék velük


16/L

2011. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
21%
A 16 éves lány, meg okos...
2011. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem én hordtam le, hogy minek neki orrpiercing. Persze, majd pont ti változtatjátok meg a véleményét, ugye?

Szánalmas banda..

2011. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

Na figyelj, te nagyon okos 16 éves lány!


Én nem hordtam le senkit, nem is fogok, de...

1. A szülei kicsit furcsák.

Nem furcsák, ők a valódi világban ének, nem pedig a cukcsimukcsi ruccsikban plázázunk, nem foglalkozunk senkivel, és önmegvalósításnak tartjuk, ha a normális emberek megbotránkoznak rajtunk" dolgokba gondolkoznak.


2. pénzt is adtak a pircingedre

Gratulálok nekik, nagyon érett felfogás, 16 évesen szétszurattatni a nyelvedet, igaz majd begyógyul, de nagy önmegvalósítás ez is. Igen, érett nagylány vagy már... persze


3. te beszélnél velük.

Beszélj, ha tudsz, bár ha én lennék az apád, nemhogy pirciged nem lenne, de előfordul, hogy úgy rúgnálak seggbe, hogy a lábad nem érné a földet a pircingedért.


4. Mi lesz, ha majd egyszer benő a fejed lágya mondjuk 20-25 évesen, amikor kikerül a pircing, esetleg tágító az orrodból, szádból, és megmarad a helye; vagy, mondjuk egy munkahelyi felvételi beszélgetésen a felvételiztető nézegeti a pircingjeidet, vagy helyét, és kialakítja rólad azt a jó véleményt, hogy ez is csak egy drogos, tehetetlen senki, van helyette ezer normális kinézetű ember is, aki emelni tudja a cég morálját. Mert egy szanaszét pircingezett alkalmazottnál még mindig jobb az, akinek nincs szanaszét szurkálva a feje. (Mondom ezt, mint apa, és mint munkaadó.)

Legyél szíves cáfolj meg, te 16 éves, okos, tapasztalt lány.

2011. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Remélem sosem lesz gyereked! És ezt őszintén mondom. Vagy ha lesz, tudod miért fog téged lesz@rni mikor felnő? Mert ilyen undorítóan vislekedsz vele!

Tudják, hogy felelősségteljes vagyok, bíznak bennem, és igen adtak rá pénzt - mivel VOLT ANNYI ESZÜK, hogy tudták, hogy én ezt AKAROM, és egyszer úgyis megcsináltatom és jobb így, mintha titokban tenném.


Gondolkozz el szerintem magadon, nagyon szánalmas a felfogásod és a stílusod, és tényleg remélem hogy enm lesz gyereked amíg így gondolkozol.


(Én remélem 25 évesen sem leszek ilyen nyomorék gondolkozású mint te. Szerencsére a szüleim sem ilyenek.)

2011. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
67%
Különben nem tudom, hogy jön egy piercinghez pl a drogozás, de ez megint téged minősít, én ezennel itt befejeztem - látom, hogy te menthetetlen vagy.
2011. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Tinker Bell ***** válasza:
0%

A 16 évesnek nagyon kinyílt a csipája!


Én csak gratulálni tudok édesanyádéknak, hogy ilyen embert neveltek belőled! 16 évesen megmondja a frankót!


De ha a szanaszét szúrt feje miatt nem alkalmazzák, akkor ő lesz a legjobban felháborodva!

2011. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!