Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Orr piercing. Megkockáztassam?

Orr piercing. Megkockáztassam?

Figyelt kérdés
Nyáron átszúrattam az orromat,de anyu elküldött otthonról és addig nem mehettem haza,amég ki nem vettem. (2 hétig). Azóta folyamatosan mondom neki,hogy szeretnék,de azt mondja hogy akkor költözhetek. Miért ellenkezik ennyire? Szúrassam át még 1x? 16/L
2011. márc. 25. 20:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Már elnézést,de annak,hogy valakinek milyen a külseje annak mi köze van ahhoz,hogy milyen munkát végez?:O

Ez olyan,mint hogy egy kocsmába a csúnyácska és a szebb nő közül persze,hogy az esztétikusabbat veszik fel.Akkoris ha a másik ezerszer jobban végzi a dolgát. Különben tájékoztatok mindenkit,hogy egy orrpiercing helye kb 1hét alatt benő.És enm marad ott semmi....

2011. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Tinker Bell ***** válasza:

Nem ahhoz van köze, hogy milyen munkát végez, hanem hogy egyáltalán alkalmazzák-e!


Te örülnél neki, ha az okmányirodában egy szét szurkált fejű ügyintézővel kellene beszélned? Vagy ha az óvodában az egyik óvónéni tele lenne piercingekkel? Vagy ha az egyik szolgáltatónál az ügyintéző lyuggatott orral ülne előtted? Vagy egy jól menő étteremben a pincérnek az orrában vagy a szájában piercing lenne? Vagy ha egy kiló mirelit zöldborsó között egy orrpiercinget találnál, mert a gyárban a munkás véletlenül kikapta az orrából és belehullott a kaja közé?


Kérdezzek még?


Én sem alkalmaznék szívesen, sőt egyáltalán olyan külsejű embert akinek 3 piercing van a fején és a karja végig van tetoválva...

2011. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%

Te szerencsétlen, gondolkozz már, mekkora helye van egy benőtt piercing-lyuknak? Mintha egy régi pattanás helye lenne...

Húú mennyi eszetek van! :D

2011. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
21%

Te, 16 éves lány, vegyél már vissza a lendületből!

Lehet, hogy itt 15 év az átlag, de azért nem mindenki korodbeli kis taknyos. Én sem hülyéztelek téged le. Te se hülyézz le a liberálisnál liberálisabb gondolkodásmódoddal senkit.

2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Mi az, hogy te szerencsétlen?

Kapjál már a fejedhez! Mit gondolsz ki vagy te, hogy bárkivel is így beszélj?


Mi jó tanácsként írtuk, amit írtunk. Ha nem fogadod meg akkor így jártál, de majd emlékezz ránk, amikor állást keresel, de nem találsz!


Szerinted érdekel minket, hogy mi lesz az életeddel? Megsúgom, hogy NEM!


Ilyen viselkedéssel ne várj sokat az élettől!

2011. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
46%

De azért nem gondolkozol el azon, amit írtam.. :)))

Na, a nagy okos felnőttek.. :D nevetségesek vagytok :)

Jaj de remélem hogy én soha nem leszek ilyen begyepesedett szánalomra méltó ember..

2011. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Tinker Bell ***** válasza:

Nem! Nem leszel szánalomra méltó ember, mert már az vagy! A nevelés csődje!


Na de mindegy! Érdekel is engem, amikor nekem jó állásom van, amilyen neked soha nem lesz!


Fel kellene nőni pici szívem!

2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
64%

Persze, biztosan nem lesz jó állásom:)

Garantálom, hogy többre viszem, mint te!:)

16 évesen volt középfokú nyelvvizsgád angolból, latinból, franciából és olaszból? Előrehozottan érettségiztél te 16 évesen? Na majd meglátjuk, pár éven belül melyikünk lesz-e orvos!

Na puszi kisanyám ;)


Üdv: a nevelés csődje. :D

2011. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Tinker Bell ***** válasza:
0%

Ajjjaj! Ennél több nem jutott eszedbe?


Lezártam a vitát! Nem vagyok hajlandó egy kislánnyal vitatkozni!


A kérdezőtől meg elnézést kérek, hogy kialakult ez az összezörrenés, de némiképp rá is vonatkozott a véleményem!

2011. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen, egyeseknek ezek a dolgok elképzelhetetlenek. :)
2011. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!