Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú osztálytársammal eléggé jó a viszonyunk már szeptember óta. Sok mindent elmond nekem, stb. Néha csak úgy hülyülésből megfogja a kezemet, vagy megölel. Így történt ez nem olyan rég is, amikor csak mi ketten voltunk a folyosón, és átölelt 1-2 másodpercre, aztán hátrébb lépett. Én viszont odamentem hozzá, és magamhoz öleltem, és úgy álltunk egy darabig, egészen addig, amíg meg nem látta az egyik tanárt lejönni a lépcsőn. Ekkor szinte eltolt magától,és odébb ment tőlem. Elég furának találom ezt.

Szerintetek miért viselkedik így?

14/L


2011. márc. 27. 15:31
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha olyanok a tanárok akik emiatt is szólnak akk.lehet h ezért....
2011. márc. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barátok vagytok, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, az a legtisztább.
2011. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem olyanok,főleg az a tanár nem, aki "meglátott minket".Éppen ezért nem értem.
2011. márc. 27. 15:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ha mások (akár tanár akár egy járókelő ) nézi ahogyan kimutatom az érzéseimet max korombeli : )

15/F

2011. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki h fontos számára a tanárai véleménye nem olyan szonten van h lesz*rom őket...

am meg beszéld meg vele ha olyan nagyon jóban vagytok, őszintén.

2011. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ebben csak az a bökkenő, hogy általában soha nem zavarja senkinek sem a véleménye, főleg nem a tanároké.

Ettől függetlenül mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát.

Ha valaki tud még valami hasznosat, azt várom. :)

2011. márc. 27. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!