Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és most karácsonykor az egyik napot apáéknál kellett töltsem,mert anya szerint "ez majd jót tesz a kapcsolatunknak"(nem vagyok túl jóban az apámmal) és anya karácsony első napján levitt,hogy aludjak ott...én vittem ruhát meg minden és a táskámban vettem észre,hogy a legjobb bnőm ajándéka benne van.Ezért másnap reggel felöltöztem,hogy mire jönnek a vendégek vissza érjek és amikor már indultam volna a bnőmhöz akkor apa élettársa mondta,hogy úgy nézek ki,hogy ennyi erővel a sarokra is kiállhatnék,úgy nézek ki.Pedig nem voltam q*rvásan öltözve,egy rózsaszín,meleg cicanaci volt rajtam(ami direkt téli),egy short,fekete bokacsizma,és egy pulcsi(meg egy top,de azt tuti,hogy nem látta).Én úgy tettem,mintha nem hallottam volna,de rosszul esett.
2010. dec. 27. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az kemény.. én elmesélném ezt apumnak.ha meg nem hiszi el,vagy nem foglalkozik vele...hát hozzá se mennék :S (ez az én véleményem).
2010. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már azon,hogy elmondom neki,de egyszer már beszólt egy hasonlót,és akkor szóltam anyukámnak és amikor ő megkérdezte tőle,hogy miért mondta,azt,ami mondott,akkor csak mosolygott és azt mondta,hogy ő azt nem bántásként,hanem csak viccből mondta.Meg például ha valami új dolgot kapok,akkor rögtön elkezdi,hogy Ő annyi idősen,mint én megdolgozott azért,hogy kapjon valamit...de nem esik le neki,hogy ez engem egy kicsit sem érdekel.
2010. dec. 27. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Szard le a büdös r i b n c o t. Háát mit képzel magáról? Azért mondja, mert féltékeny azért, mert te fiatal, csinos, irigylésre méltó csaj vagy. lehet hogy neki nem volt ilyen gyerekkora. Ha máskor azt mondja hogy qrvásan nézel ki, annyit kell mondanod neki, hogy: Te beszélsz? Hidd el tudni fogja kivel áll szemben. Küldd vissza az anyjába, de csak finoman, mert a végén te jössz ki rosszul a dologban..És apuci előtt el kell játszani az angyalkát;) 13L
2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi :D
2010. dec. 27. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:

De most mért?? :O Én ezt tenném;) :D

( Uccsó voltam )

2010. dec. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsónak szerintem igaza van!


Kitartás!

2010. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jééé az első válaszoló az elkényesztetett 10000 kis pics@ -.-"

amúgy meg sztem féltékeny rád mert lehet attól fél h az apád jobban szeret téged mint őt =)

2010. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben én valami ilyesmit mondtam volna: "Oké, akkor megyek is a sarokra, délkor leváltasz?" Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ne hagyd magad! Attól, hogy még apukád új párja nem beszélhet így veled. Ha meg megy panaszkodni (valószínüleg kicsit másképp fogja előadni a történteket) állj ki magadért! Meséld el a te verziódat és ha apukád nem hisz neked, köszönd meg szépen a "bizalmát". Ez szerintem hatni fog. De azért jobb ha meghallgatod pár kevésbé lobbanékony ember tanácsát is:))
2010. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:azon a sarkos dumán szét röhögtem magam xD

amúgy meg szerintem igazad van,mert mindent folyton máshogy mondd el apának,mint ahogy azt nekem mondta.

2010. dec. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!