Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annnnyira idegesítő! Vagy...

Annnnyira idegesítő! Vagy csak én vagyok hülye?

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályból, aki abba a tévképzetbe ringatja magát, hogy a legjobb barátnőm bírja. Folyton a nyakunkon lóg, de engem utál, és néha olyan gyerekesen viselkedik! Pl. megkérte a bnőmet, hogy álljon elé, hogy ne lásson engem. Gyakorlatilag egy barátja sincs, és folyton utánunk jön, pár méterrel lemaradva. Nem tudom lekoptatni, mert azt mondja, hogy a Szilvi meg a barátnője, vele csak lehet, nem?!

És rettenetesen idegesítő. Ha jófej vagyok vele, akkor azt hiszi, hogy nyugodtan fáraszthat. Mivel (szőke!) az IQja a padló alatt van, elég fura dolgokat szokott nekünk mondani, egy 5 éves gyerek szinjén. Többnyire, ha kinevetjük, megsértődik. Már ha egy rossz szót szólok, megsértődik, és megy a legnagyobb ellenségeinkhez. De ha mi állunk jobban, mindig rajtunk lóg!Pedig jár nevelési tanácsadóba, meg fejlesztőre meg mittudomén. A logó osztályba való. Mit tehetnék? Igaz, meghalt az apja, de már olyan mint egy mimóza, túlérzékeny, sértődős, és egyszerűen, naiv és HÜLYE: Csak engem idegesít?


2011. ápr. 4. 19:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

A hülye alatt azt értem, hogy ha mondjuk futni kezdünk, akkor dobálja magát, visong, és röhög. Képtelen akármi is megérteni, megsértődött rám azért, mert víz csöppent a kézmosás után a fülére. A bnőmmel kénytelenek vagyunk előtte megbeszélni a dolgainkat, mert nem hajlandó lekopni (egyszer még az ofőnek is szólt, hogy "beszéljen velém".Ilyenkor megsértődik h őt mért nem hívjuk meg sehova.


És bocsi a hosszú szövegért!

13/L

2011. ápr. 4. 19:40
 2/16 valakiakitnemismersz ***** válasza:
73%
Tudom kicsit bunkó dolog de ha megsértődik így járt ha kell akkor sértsd meg csak észreveszi hogy nem szívesen látjátok.Barátnőd sem kedveli? Mert ha ő igen akkor valahogy viseld el ha nem akkor mondd meg neki az igazat hogy nem bírjátok.14/f
2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
gondkolkodtál rajta h elküldd a f@szba?^^ mert ha nem, itt az ideje :P
2011. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Ez nagyon szomorú.

Vannak ilyenek, akik nem tudnak beilleszkedni és el akarják nyerni egy nekik szimpatikus ember kegyeit. Én is ilyen voltam régen, bár nem akartam kitúrni senkit. Mégis miért idegesít annyira, néha lehetsz vele kedves. Tudod, az ilyenekből szoktak lenni a 15 évesen piáló és szexelő, 16 évesen terhes, 19 évesen öngyilkos lányok.

2011. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hehe.. lehet, hogy ők meg rólad mondják ugyanezt? szeretnének együtt lenni, de ne mtudnak lekoptatni :P

Ha úgy gondolod, hogy midnenki hülye körülötted, csak te nem, akkor érdemes elgondolkodni :)


de amúgy komolyan... ha ő már abba a hitbe ringatja magát, hogy ti bírjátok, akkor legalább ne adjátok alá a lovat... a kérdésből úgy tűnik, hogy egyszer jófej vagy vele, egyszer meg elhajtod a francba... légy következetes, távolságtartó...

és mivel az életben majd sok olyan embert kell elviselned, aki rohadtul idegesít, de nem küldheted el a... manóba, ezért felfoghatod úgyis, hogy gyakorolsz a nagybetűs életre :)

vagy egyszerűen hagyd faképnél... ha nem ért a szóból, nincs mit tenni vele...

2011. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ha elküldöm a F***ba, azt mondja, hogy én menjek, mert a bnőmmel meg jóban van. amm utolsó: szarintem az lbm nagyon bír, bár (most beteg voltam)ehet hogy ellenem fordítja, ki tudja? :D mindekinek köszi a válaszokat
2011. ápr. 5. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
te vagy a gyerekes b.szod ,, mi akar az lenni ,hogy "máris megy a legnagyobb ellenségeinkhez" ... szánalmas vagy ember, spanolj le a többiekkel. amúgy meg a kiscsaj felfogását is meg lehet érteni , nincs nagyon haverja ahogy így elmondtad ,szal lehet hogy most attól neki jobb hogy hülyeségeket pofázik (ha már semmi értelmes nem jut az eszébe ... ), oltsd le a g.cibe aztán világbéke .. Vagy az esetleg nem jutott eszedbe ,hogy megbeszéld az állítólagos legjobb barátnőddel , mert ha már egy ilyen alap dologról nem beszéltek akkor valószínűleg mégsem a legjobb barátnőd , vagy esetleg te is olyan vagy mint az a csaj , szűkebb baráti körrel ?! Véleményem szerint először magadon gondolkozz el .
2011. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
71%
`Mivel (szőke!) az IQja a padló alatt van,`:) nem te vagy elszallva magadtol draga?:) a kiscsaj igenis ertheto...13 eves kb o is nem? ne vard hogy ne viselkedjen soha gyerekesen,es ha meghalt az apukaja.....a lenyeg hogy fogd viszabb magad,es beszelj a legjobb baratnoddel.2en oldjatok meg a helyzetet aztan ebszeljetek a kiscsajjal
2011. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

"Mivel (szőke!) az IQja a padló alatt van"


Te sem vagy egy matyó himzés, már ha az intelligenciát nézzük...


23/L

2011. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*matyóhímzés De én legalább észreveszem magam... :)
2011. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!