Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Nagyon idegesít...

Mit csináljak? Nagyon idegesítő. SÜRGŐs!

Figyelt kérdés
Majd összesz*rom magam a szüleim hülyeségén, szinte minden nap kioktatnak aról hogy 5 vagy 7 évesként mennyivel jobb gyerek voltam meg hogy most milyen gyerek (szószerint idézek) vagyok: sz*ros, nyeszlett, hülye, balf*sz, de már voltam csak simán hülyegyerek. Főleg abba kötek bele, hogy amikor ők is velem vannak, nem vagyok túl nyitott, de amikor nincsenek akkor mindenkivel kijövök. Bár arról nem is tudnak hogy nélkülük nyitottab vagyok, de naponta a cse*ztetésüket hallgatni iszonyat idegesítő. Apám folyton mindenféle hülyeségre akar elküldeni, de ha ellenkezek akkor már én vagyok a se*gfej. Ez napi téma, de én mit képzelek magamról, hogy normális szüleim is lehetnének? ugyan már...
2010. júl. 10. 13:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Mellesleg hozzátenném, apám jó ha 1 hónapban lát 3-5 napot.
2010. júl. 10. 13:36
 2/15 A kérdező kommentje:
napot=napig
2010. júl. 10. 13:36
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nem vagy egyedül. Én hozzám is hasonlókat vágtak, amíg otthon laktam. "jó lenne ha már eltakarodnál itthonról" "semmi hasznunk belőled" "anyád prasnya véred van benned" (apámék elváltak, apámnál nevelkedtem) Egyszer kényszerített rá apám, hogy a földön csússzak, és közben mondjam azt:"csúszó-mászó féreg vagyok"

Mikor eljöttem otthonról, tudták, hogy az az utolsó napom otthon, mert ültem föl a repülőre, hogy külföldre költözzek, aznap reggeli közben is mondták a magukét. Együtt érzek veled. Sajna én nem tudtam mit tenni ellene, eljöttem olyan messzire tőlük, amilyen messzire csak lehet:(

2010. júl. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a repükő nem lehetőség, 13 éves fiú vagyok.
2010. júl. 10. 13:44
 5/15 A kérdező kommentje:
kolesz se jó, egy köpésnyire van tőlünk a suli.
2010. júl. 10. 13:51
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Ülj le velük beszélni, értelmesen, nyugodtan.Mondd el nekik mi bánt, beszéljétek meg a dolgokat. Próbálj kicsit te is másképp viszonyulni hozzájuk, ha látják,hogy rendes, szófogadó vagy akkor biztos másképp állnak majd ők is hozzád.
2010. júl. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Wá, ez tényleg nagyon sz*r ügy. Keress rá egy messzi koleszra és ennyi. Jobb ötletem nincs.
2010. júl. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés: tényleg azt mondják rád hogy balf@sz,és hogy seg.fej?

És van valami konkrét bajuk is veled a nyitottságon kivűl?

Nemtudom elképzelni hogy azért leseg.fejezzem a gyerekemet mert nem nyitott...

Meg egyáltalán ilyet egyáltalán nem is mondanék, az hogy szaros az még ok de a többi?!

2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ez borzasztó

amit az egyik válaszoló irt, az is


:o

2010. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Abszolút tudom miről beszélsz. Apám a csillagos eget lehozná nekem, de anyám minden gyereket szeret, csak engem nem. És igen nálam sokkal dúrvábbak vannak. Pl. g*ci, hogy dögöltél volna meg 1 napos korodba, hogy holnap ne kelnél fel, a rák egye meg a husodat, a gyász a fejedet...egy élet nem lenne elég ahhoz hogy elmeséljem, miben élek:(:(:(:(
2010. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!