Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mért tartanak ezért hülyének?

Mért tartanak ezért hülyének?

Figyelt kérdés
Múltkor mondtam a barátnőimnek, hogg amikor sírok akkor utánna úgy leszek vidámabb, hogg belenézek a tükörbe és elröhögöm magam a kisírt piros szemeim láttán, és utánna csak mosolygok a tükörbe vagy 5percen keresztül, és megállapítom, hogy milyen jó sorsom van azért, hogy tudok mosolyogni és szép az élet. Na amikor ezt elmeséltem nekik totál idiótának néztek, és azt mondták, hogy valami nincs rendbe az agyammal.
2011. ápr. 5. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyan nem röhögök, de én is szoktam mosolyogni. oylan hülyén nézek ki, hogy az már fáj :D

Ne barátkozz velük! Vagy beszéld meg, hogy miért gondolják ezt!

2011. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia Drága barátnőm :)

Megnyugtatlak, én nem nézlek hülyének, veled együtt érzek, és én is így cselekszek :) Szóval ne bánkódj, én így szeretlek :D


Regííh

2011. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Regííí :D te legalább megértessz :D <33 :D de osztálytársbnők nem ..

Köszönöm az első választ is :)

2011. ápr. 5. 20:42
 4/6 anonim ***** válasza:

mert ne szokásos dolog, ilyen a filmekben szokott lenni. nekem is vannak ilyen hülyeségeim, van egy barátnőm akinek néha elmondok egyet kettőt hülyének néz de nem úgy komolyan..

amúgy meg a többieknek nem mondom el..

2011. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, ilyet én is csináltam! :)

Dehogy van baj az agyaddal! Mára nekem is diplomám van! :D

2011. ápr. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Énis hülyén röhögök, az egész arcom piros lesz olyankor.. xD

Szerintem ez normális, sőt, olyan kis vicces :D

Mondanám hogy degenerált meg infantilis vagy, ahogy azt az egyik barátnőmnek szokta, de félek h megsértődsz. mi nem sértésből mondjuk :D olyna kis aranyosan :D

2011. ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!