Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Muszáj hülyének lennünk?

Muszáj hülyének lennünk?

Figyelt kérdés

Miért csak akkor hívják az életet "tiniéletnek", ha orrba-szájba bulizunk, szétisszuk az agyunkat, és mindig mindenkit szívatunk? Miért nem lehetünk olyanok, akik ezek nélkül is jól tudjuk érezni magunk? A fiúkat is szinte csak a ribancok érdeklik, és nem tehetek róla, hogy én nem vagyok ilyen, csak kb. minden barátnőm kezdi ezt az egészet. Mit tegyek? Így én tényleg nem is leszek igazi tini?

13L


2011. júl. 24. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű, hogy minden tini "megbolondul". Nagyon jó, hogy vannak kivételek, és hogy Te is a közéjük tartozol. Mármint a kivételek közé. :)
2011. júl. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Így is tini leszel,legfeljebb nem követed a sok ostoba tinit. Lehet,hogy a fiúk nem foglalkoznak annyit veled,de aki igen,az sokkal rendesebb lesz,mint akiknek csak a szex a fontos. Nem szabad elsietni semmit. Ráérsz lefeküdni a fiúval 18 éves korodban is. Egy rendes fiú jobban megbecsül majd,mint a ribiket.
2011. júl. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első kettő, köszönöm a válaszokat. A fiúkkal is remélem, hogy sikerem lesz, de a barátnő szerzésétől majd a gimiben kicsit jobban félek.
2011. júl. 24. 07:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem fogad el olyannak amilyen vagy, azzal ne foglalkozz, nem éri meg! Még annyit, hogy soha ne is változz meg senki kedvéért sem! Minden jót kívánok Neked!!! :) Első voltam.
2011. júl. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ráérsz majd pl. az egyetemen tombolni. Én ott voltam először igazi buliban és ott ittam úgy igazán először, azóta sem. Szerintem az fontos, hogy mielőtt családot alapítasz és családi életet élsz, szórakozd ki magad. De erre még ráérsz. :)

Amúgy a barátnőszerzésről annyit, hogy gimi elsőben az első napomon a teremben (persze majdnem elkéstem) már csak egy hely volt egy annyira nem szimpi lány mellett. Na mondom, innen már végig csak vele leszek jóban majd? Azóta is Ő a legjobb barátnőm, pedig ennek már 8 éve.:)

Nyugiii az Élted még csomó nemvárt dolgot rejt! izgi! :)

Legyen szép napod!

22N

2011. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mr23 ***** válasza:

hát én sem játok bulizni és nem is szoktam részeg lenni igaz hülyeségeket csinálok meg röhögök sokat de szerintem nem baj hogy te ilyen normális vagy ;) szerintem ilyenek is kellenek :D amúgy meg egyetértek az egyik előttem szólóval a fiú témában

16F

2011. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Fiú témában és ivászatban egyetértek, a bulizással is valamilyen szinten. DE! Ne mondd, hogy sose akartál este mászkálni és hihetetlen őrültségeket csinálni, amin pár év múlva is sírva tudsz röhögni? És ehhez néha kell egy-két korty alkohol és/vagy fiúk. Nekem ez a véleményem, lehet lepontozni:)

14L

2011. júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyanmár... 13 évesen ki iszik és bulizik? Szánalmas az a sok sok agyon sminkelt ribi ebben a korban... Oszt.társaid szülei mit szólnak? 13.l
2011. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, ők még csak próbálgatják magukat, de már néha hazudoznak a szülőknek, mindenfelé elmennek direkt azért, mert megtiltották nekik... végül is ők nem olyan durvák, ők egészen normálisak, inkább a külsős ismerőseimmel van baj, akik már Fluorkoncerekre meg habpartikra járnak rendszeresen, és máris hetenként cserélgetik a pasikat... ilyesmik.
2011. júl. 24. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nem élvezed a partyzást, DE mi közöd ahhoz hogy más igen? Én is eljárok kb minden nap és 1-2 hetente azért rendesen partyzunk is. Mi mondjuk körülbelül 15 évesen kezdtük el ezt csinállni, de ha nállatok már 13 évesen ez van akkor én 13 évesen kezdeném. Ha nem, a többiek csak kiutálnak majd, kiröhögnek és végül tényleg egy egésznap otthon ülő "tini" leszel.
2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!