Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mit tegyek, mit...

Szerintetek mit tegyek, mit válasszak? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Hamarosan lessz egy ismerösünk,konfirmálása,de vele egy napon egy osztálykirándulás.Nem tudom melyikre mennyek el?

Ha nem megyek a konfirmálásra akkor lehet megharagusznak és majd nekem sem jönnek el,de ha a kirándulásra nem megyek akkor a haverjaim és a csajom haragszik meg :S Szerintetek mit tegyek kérlek normális válaszok legyenek és mihamarabb!

Elöre köszönöm.


2011. ápr. 7. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te melyikre szeretnél jobban menni?

(Ha én lennék a helyedben, az osztálykirándulást választanám. Bár vallásos vagyok, ez mégis a te "közösséged" kirándulása.)

Az ismerős konfirmálására meg mennek a szüleid. Vagy nem?

Az osztálykirándulás egyébként egy olyan indok, ami miatt szerintem senki nem fog megharagudni.

2011. ápr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen a szüleim mennek,de a gond,hogy akinek kellen menni a konfirmálásra nem nagyon birom eléggé...még valami kérlek :D ?
2011. ápr. 7. 14:49
 3/6 :) :) :) ***** válasza:
100%
menj kirándulni..hogyha nem is birod akinek kéne menni konfirmálásra akkor meg ne is kell menni.de ezt anyudék megengednék?ha igen akkor menj kirándulni ha nem akkor meg muszály leszel konfirmálásra menni..
2011. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze megengedik már megbeszéltük,hogy én döntsék,de azért megkérdeztem a gyakorikérdések.hu -s "tanácsadokat" :D
2011. ápr. 7. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert osztálykirándulás van, meg sem haragudhatnának, mert nem halasztható időpontban van. Ha a tiédre ők nem mennek el, ráadásul nem is bírjátok egymást, akkor hol a probléma? Nem vagyok kimondottan vallásos, lehet ez is benne van az én szemszögemben, de én biztos kirándulni mennék a helyedben. Üzensz nekik valami szépet a szüleiden keresztül és annyi. 19/F
2011. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi igazan hasznos válaszokat adtatok!
2011. ápr. 7. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!