Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagylányos anyukák: hogy is...

Nagylányos anyukák: hogy is van ez a szex-el?

Figyelt kérdés

A 14 éves lányom tegnap elmondta, hogy a barátjával már szeretnének túllépni a pettingen, de a gyógyszertárban nem szolgálák ki, és nem tudott kotont venni.

Megmondtam neki, h picit aggódom és jobban örültem volna ha erre csak pár év múlva kerül sor, de azért ma megvettem... :S

Persze a férjem totál kiakadt, és fel sem fogta az érveimet. Szerintem örülnünk kéne, hogy ilyen felelősen gondolkoznak, és hogy segítséget kértek. Szerintem jó dolog, hogy ennyire bizalmas dolgokkal is hozzánk (hozzám) fordul, és eszem ágában sincs ezt elrontani azzal, hogy homokba dugom a fejem és problémamegoldás helyett csak tiltanék... Ti mit gondoltok?

Totál hülye vagyok?

Szerencsére értelmes lány, meg is beszéltük, hogy semmit nem KELL csinálnia amit ő nem szeretne, és tudom, hogy ki is tud állni magáért ha szükséges ( a srác nem dúvad hál istennek) - mégis aggódom! Ti hogyan éltétek meg?

Normális, hogy sztem én jobban izgulok, mint ő?

A körülményeket igyekeztem a lehető legoptimálisabbra igazítani: szombaton este a férjemmel a sógoroméknál leszünk névnapozni, javasoltam ,hogy hívja meg ő a srácot, boldogan le is csaptak a lehetőségre ( így valamiféle helyzeti előnye lesz a lánykának , mi meg 15-20 perc alatt otthon lehetünk ha kell)

Mit gondoltok, elcsesztem ezt az egészet?


2009. febr. 28. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jól csináltad,tényleg fiatalka még hozzá,de lebeszélni uygsem tudod róla,és a tiltással sem oldasz meg semmit,keritenek rá alkalmat a tudtotok nélkül is,elhiheted.Nagyon jó,hogy iylen viszonyban vagytok,nem csesztél el semmit!:-)Nehéz dolog ez,de te jól reagáltál,ha elhatározta magát ugysem tudot visszatartani,maximum elmarod magad mellől.
2009. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az előző hozzászólónak.Ha le akarnak feküdni,úgyis megoldják,vagy a "segítségeddel",vagy anélkül.Szerintem örülj,h így bízik benned a lányod.:D
2009. febr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Én nagyon örültem volna, ha az én anyukám is így állt volna ehhez a kérdéshez!
2009. márc. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is jól csináltad. Viszont a gyógyszertárost megkérdezném, hogy hogyan is gondolta, h nem szolgálja ki???????????? És ha nincs ilyen jó viszonyotok? Ha felelőtlen a lányod és belemegy óvszer nélkül?????????? Felháborít, h ezt egy gyógyszerész megtette, mikor ha jól tudom, nincs az óvszervásárlás korhatárhoz kötve.....



Judy

2009. márc. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítéseteket.

A gyógyszerésszel már volt egy csörténk, még a panaszkönyvbe is beírtam (sajna ebben a kisvárosban nincs más patika, de ezentúl majd a nagyobb bevásárlóközpontok patikáiban vásárolunk, az tuti)!

Huhh, nem várom a szombatot, de biztos minden rendben lesz.

Olyan hihetetlen... nehéz felfogni, hogy már nem az a kicsi emberke, akit annyit pátyolgattam. Nehéz elengedni. Remélem sikerül.

2009. márc. 1. 09:53
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

CSak csatlakozni tudok, és remélni, hogy majd én is ilyen jó kapcsolatban leszek a lányommal, aki még kicsit:-)

Anyám semmit nem segített nekem ilyen téren, sőt...Nagyon fájt.

Nehéz, de ez túl kell lenni, és örülj neki, hogy jó a kapcsolatod a lányoddal, és ápolgasd továbbra is:-)

Aztán beszéljétek meg, hogy mi történt, hogy érezte, mit érezett, milyennek "kell" lennie a dolgoknak, hogy ne legyenek tévhitei.

A gyógyszertáros meg valóban bunkó, mi köze hozzá? Tudtommal sincs korhoz kötve.

Nincs más bolt, ahol megvehetnék? Akár kis élelmiszerbolt, dm, rosszmann, bármi? Inkább mindig legyen otthon, az a biztos. És mesélj neki az esemény utáni tablettáról, ha gond lenne a gumival, szóljon vagy menjen orvoshoz!

2009. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Le a kalappal elötted.Kevés olyan szülö van aki igy viszonyul a gyerekéhez.Tökéletesen kezelted a helyzetet.Ne aggodj,igy egy olyan fajta anya-lánya barátnöi kapcsolat alakulhat ki,ami fontos.Sok fiatal a szülöi nem törödömség miatt jut el az alkoholtol a kábitoszerig és még lehetne sorolni.
2009. márc. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Szeretnék én is egy ilyen anyukát.
2009. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

na nekem pont ilyen anyukám van:)

Most 23 vagyok, soha nem voltam nem kívánt terhes, anyu a legjobb barátnőm, és most egy csomót segít, és jobban izgul, hogy unokát szeretnénk neki, mint mi:))))

Legyél büszke magadra, de komolyan:)

2009. márc. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nagyon jól tetted! Biztos,hogy a lűnyod a továbbiakban is megoszt veled ilyen dolgokat, ha továbbra is ilyeneket csinálsz!
2009. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!