Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagylányos anyukák: hogy is...

Nagylányos anyukák: hogy is van ez a szex-el?

Figyelt kérdés

A 14 éves lányom tegnap elmondta, hogy a barátjával már szeretnének túllépni a pettingen, de a gyógyszertárban nem szolgálák ki, és nem tudott kotont venni.

Megmondtam neki, h picit aggódom és jobban örültem volna ha erre csak pár év múlva kerül sor, de azért ma megvettem... :S

Persze a férjem totál kiakadt, és fel sem fogta az érveimet. Szerintem örülnünk kéne, hogy ilyen felelősen gondolkoznak, és hogy segítséget kértek. Szerintem jó dolog, hogy ennyire bizalmas dolgokkal is hozzánk (hozzám) fordul, és eszem ágában sincs ezt elrontani azzal, hogy homokba dugom a fejem és problémamegoldás helyett csak tiltanék... Ti mit gondoltok?

Totál hülye vagyok?

Szerencsére értelmes lány, meg is beszéltük, hogy semmit nem KELL csinálnia amit ő nem szeretne, és tudom, hogy ki is tud állni magáért ha szükséges ( a srác nem dúvad hál istennek) - mégis aggódom! Ti hogyan éltétek meg?

Normális, hogy sztem én jobban izgulok, mint ő?

A körülményeket igyekeztem a lehető legoptimálisabbra igazítani: szombaton este a férjemmel a sógoroméknál leszünk névnapozni, javasoltam ,hogy hívja meg ő a srácot, boldogan le is csaptak a lehetőségre ( így valamiféle helyzeti előnye lesz a lánykának , mi meg 15-20 perc alatt otthon lehetünk ha kell)

Mit gondoltok, elcsesztem ezt az egészet?


2009. febr. 28. 22:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
83%
szia!megkérdezhetem hogy azóta hogy alakultak a dolgok?
2011. jún. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
61%
A lányod már úgy megy gimibe/középsuliba, hogy nem szűz...GRATULÁLOK!
2012. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%
Én most vagyok 14 , de még csak barátom sincs. Nalunk is hasonloan jo voszony van :D
2012. aug. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
74%
jo hogy van ilyen anya-lanya kapcsolat....
2012. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
75%

Ennél ésszerűbben aligha cselekedhetett volna a kérdező, hiszen a féktelen tilalom általában az ellenkező hatásra hajaz, de én azért nehezebben "adnám be a derekam" a helyében. Biztos tettem volna pár lebeszélési kísérletet, mielőtt végleg belenyugszom, ilyen fiatal kamaszról jóformán elképzelhetetlen számomra, hogy érett lenne a dologra. Én legalábbis a legkevésbé sem érzem magam annak.

Egy szintén 14/L

2012. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
66%
Szerintem elképesztően példamutató az anya is és a lánya is. Ha túl akartak lenni rajta, akkor a tiltással csak rosszabb lett volna, mert biztos kerítenek olyan alkalmat amikor megtörténhet, akár védekezés nélkül is. És attól, hogy úgy megy gimibe, hogy már nem szűz, attól még nagyon rendes lánynak tűnik. És őszinte!
2012. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

14 évesen szex????????

és te vettél neki kotont?????,

nem való neked gyerek

2013. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!