Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 13 éves lányomnál kinyomtato...

A 13 éves lányomnál kinyomtatott képeket Adolf Hitlerről! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig is fiúsabb, erőszakosabb volt, de ez már túlzás! Mindig magának húzta az ágyneműjét, de most 1 év után én csináltam meg, és a párnája alatt találtam róla képeket. Egyszerűen nem merem megkérdezni, mert ez egy kicsit durva..áh.
2011. ápr. 8. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Haha. :DDD

Én is tisztelem Hitlert, de azért nem rakok képeket róla az ágyam alá...

Beszélgess vele. Lehet, hogy ebben éli ki a szexualitását.

15/L.

2011. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

előadásra készül a suliban és ahhoz kellettek a képek.

Kérdezd meg. Ha ezt sem mered megkérdezni,akkor nagyon rossz a kapcsolatotok, akkor hogy beszélgetsz vele més dolgokról? vagy ismeretlenként éltek egymás mellett?

2011. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is ilyen volt, de nála korábban kezdődött, és mindenki elszörnyedt, hogy milyen rettenetes gyerekem lesz.

Az én rettenetes gyerekem tavaly történelem országos versenyre ment, és akkor mindenki büszke volt rá. Egyébként teljesen normális gyerek, nem fanatikus, nem kopasz, csak érdekli a történelem.

Kérdezd meg, hogy miért volt ott a kép, meg beszélgess el vele.Biztosan tud magyarázatot adni, de ne kapd fel rögtön a vizet, mert nem biztos, hogy rosszat jelent.

2011. ápr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzőekkel. Szerintem sem kell megijedned és ha még is Hitler-imádatról lenne szó, hidd el kinövi főleg mert lány. Legalábbis az esetek többségében.

Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy érdekli a történelem és nem mindent hisz el, amit a törikönyvek írnak ( hisz tudjuk a történelmet a győztesek írják).

2011. ápr. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Lehet,hogy csak érdekli őt Hitler személyisége,hogy miért csinált ilyen szörnyűségeket.Szerintem ha megtudja akkor elégeti az összes képet róla.
2011. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
tuti hogy előadásra készül csak ugy nem valószinű hogy kinyomttatja és a párnája alá teszi lehet hogy éjszaka tanult rá inkább dicsérd meg hogy ilyen szorgalams hogy még éjjszaka is előadásra tanul
2011. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mire kell neki az a kép. Ha megijeszt a válasza, akkor ülj le vele és beszéld meg, hogy miért gondolkodik így stb.
2011. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség már azért kicsit,hogy ezt kell neten egy anyukának megkérdezni.15 évesen mondom ezt.Azért anyukának lehetne ennyi esze,hogy oda mer menni a kislányhoz,megkérdezni,hogy kislányom,mit gondolsz Adolf Hitlerről?Na.Ennyire egyszerű.
2011. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 kaaaa válasza:
72%
Kereteztesd be!
2011. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
II Vh vagy kiselőadás?
2011. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!