Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak a szüleimnek,...

Mit mondjak a szüleimnek, hogy megengedjék az egy hetes nyaralást a Baltonon? 17/L

Figyelt kérdés
A párommal, két barátnőmmel és az ő barátjaikkal mennénk el. Én fizeteném nem a szüleimtől kérném el a pénzt mégse engedik meg. Azt mondják túl fiatal vagyok.
2010. máj. 20. 18:45
1 2 3
 1/25 Valkyrja válasza:
13%
igazuk van.
2010. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Igazuk van?

Pff első válaszoló, nem tudom te milyen begyepesedett csőlátású ember lehetsz. 1 év és a kérdező felnőtt lesz. Vesd fel nekik a kérdést hogy hány évesen engednének el?

2010. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom igazuk van-e nem ismerlek, de sajnos attól tartok nem tudod őket eltántorítani, ha ilyen határozottan ezt mondják, valószínűleg kénytelen leszel várni még egy évet. Egyébként a barátaidat akikkel mész ismerik? Nincs egy nővéred aki elmenne veletek?
2010. máj. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, hogy mikor engednek majd el. Azt mondták, ha már elég felnőtt leszek hozzá.
2010. máj. 20. 18:56
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
17 évesen szerintem simán megengedhetnék
2010. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Igen ismerik az egész társaságot. Van nővérem, de nem akar velünk jönni.
2010. máj. 20. 18:58
 7/25 anonim ***** válasza:

:S Fiatal?én jogosan aggódom,hogy a korom miatt nem tudok lemenni nyáron a brtnmhöz balatonra 4-5napra esetleg 1hétre.:S

szerintem kérdezd meg tőlük,hogy jövőre[vagy nem tudom,hogy mikor leszel 18]hogy leszel hirtelen felnőtt?nem lehet olyan gyorsan felnőni.:Sszerintem beszélgess velük és mondd,hogy azért 17 évesen már bízhatnának abban,hogy elég megbízható és felnőtt vagy ehhez.

13/L

2010. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Jól tanulsz? Segítesz otthon? Mert attól én se néznélek nagyon felnőttnek, ha leginkább 3-asokat meg néha pár 4-est hoznál és hébe-hóba leviszed a szemetet és a szobádat takarítod...

Van vmi oka, amiért nem bíznak meg benned?

2010. máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Jól tanulok. Félévkor 4,7 volt az átlagom. Egy hónapja lettem 7 országos kémia versenyen.

Itthon segítek. Hétvégén, ha anyu nem ér rá megfőzök, takarítással szintén szoktam segíteni. A szobámat meg alap, hogy kitakarítom.

2010. máj. 20. 19:17
 10/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát próbálj rá hatni valami lelkiismeretes dologgal az beszokott válni én 15 évesen megyek el 3 napra a déli parton végig biciklivel és sátorozással 2 barátomal engem simán elengedtek

2010. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!