Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy bajban vagyok! A történet...

Nagy bajban vagyok! A történet az h cigiztem:Snem kellet volna 1000-szer megbántam már, elmondták anyukámnak. és amikor üdítöt hoztam megállított és azt mondta még otthon beszélgetünk! Mire számítsak? Mit fogok kapni? Vagy mi fog történni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 10:04
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
94%

Számomra is érdekes már egy kicsit a történet.

De nem tudom,sok ilyen van és remélem,hogy ez a lány/fiú csak unatkozik,de ez nagyon nem vicces ,mert sok gyereket bántalmaznak otthon és itt a sok jószívű ember meg otthon aggódik idegen kölyök miatt meg prbál segíteni miközben csak szívtják és otthon röhög,ettől megy el az emebr kedve.


Ha pedig igaz akkor kérj segítséget az említett telefonszámon.


És miért vert meg annyira anyukád,hogy vérzett az orrod és bedagadt a szemed??Nem csináltál semmit?Vagy mit csináltál,hogy elvert?

2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
0%

végigolvastam az egész 3-4 oldalt és eleinte még elhittem de már én is kételkedek ebben a kis sztoriban..

KAMU EZ SZERINTEM..

2011. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
ne hajoltam bele meg semmi.azt mondta anya azon a napon hogy nem tudja mérlegelni miet üt...pár válasszal előrébb leirtam hogy rámfogtak egy dolgot.és azért kaptam ki.amúgy utolsó kérlek adj rá választ mért lenne kamu?
2011. ápr. 10. 21:06
 34/47 A kérdező kommentje:
akkor ne hidjétek el ha nektek ez a jó h kamu akkor kamu..nem muszály elhinni nem veltek csinálják..
2011. ápr. 10. 21:08
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem hogy a kérdés nem kamu. Mert bízok az emberekbe főleg a gyerekekben és hiszek benne hogy nem szórakoznának egy ilyen komoly dologgal. Ugye kérdező jól gondolom. Azt hogy mit tehetsz már le írtuk. Sokan túl sokan élnek így de hiszen te is tudod mert benne vagy és nem kell leírnom hogy milyen az ha az ember retteg, és azt kívánja bárcsak vége lenne hogy ne fájjon annyira. Nagyon sok gyerek szenved így ami nem természetes, és éppen ezért ilyennel senki nem viccelne. Igaz kedves kérdező?
2011. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

En nem mondom, hogy kamu csak azt nem ertem, hogyha tudod, hogy ilyen kovetkezmenyei lehetnek a dolgoknak akkor egyaltalan, hogyan jutott eszedbe ragyujtani. Tenleg nem kotekedesbol irom, csak en meg a cigi kozelebe sem mertem volna menni ha tudom mi var otthon ram ha kiderul. :(

Remelem nem volt nagy gond es ha bantalmaznak akkor kerj segitseget. Addigis ne csinalj semmi olyat amiert tudod, hogy otthon gaz lesz.

2011. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
utolsó két válaszadó nagyon kedvesek vagytok:)utolsó előtti igen teljesen jól mondod:)nem kaptam ki mintha megjavultak volna:)csak ne keveredjek bele semmibe és legyek jó ezt mondták:)nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát rátok mindíg számithatok:)
2011. ápr. 11. 14:31
 38/47 anonim ***** válasza:
45%

Kik mondták???

Eddig csak anyukádról volt szó,nem?

Ez már szánalmas...

2011. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
legutolsó:te most tényleg neharagudj hülye vagy? akkor most elmondom:azért kaptam ki akkor mert mások rám fogtak valamit érted?MÁSOK MIATT KAPTAM! most már érted?
2011. ápr. 11. 17:58
 40/47 anonim ***** válasza:
86%
mond azt hogy csak kipróbáltad és nem fogg többé előfordulni amugy az anyukád 1-2 napig pipa lesz de nem fogja leharapi a fejed leordít, túléled engedd el a füled mellet
2011. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!