Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 18 éves lány,19 éves fiú....

18 éves lány,19 éves fiú. Engednéd őket együtt aludni?

Figyelt kérdés
2,5 éve vannak együtt
2011. ápr. 12. 19:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi kép esküvő előtt szex pff. :D Tiszta közép kor.

Mégis miféle kérdés ez mind ketten felnőttek nem 14 15 évesek jó hogy nem vonulnak zárdába egyáltalán miért kell engedélyt kérniük. Csak van annyi eszük már ilyen idős korban hogy védekeznek. Vagy tényleg várják meg az esküvőt?

Na ne már kapjon mindenki az agyához ez így nagyon gáz.

2011. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
87%
18-nagykorú 19-szintén azt csinálnak amit akarnak,persze mindezt nem az én házamban!!!!
2011. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
jobb, ha engedem, hisz engedély nélkül is megteszik, dehát jobb a béke.
2011. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

anyukám tanár egy általános iskolában

szerintem elmagyarázom neki hogy mostanában a 14 évesek között sem sok a szűz és örülni fog hogy én felelősségteljes vagyok

2011. ápr. 13. 19:21
 35/45 anonim ***** válasza:

Persze h engedném. Egyébként attól h együtt alszanak nem kifejezetten azt jelenti h egyből unokákat csinálnak. Osztálykiránduláson hatodikba sátraztunk 4 személyes sátorba ott voltunk 8 fele fiú nem vt semmi, csak lebuktunk és ofő elégé durcis vt nem szólt hozánk, meg az egyik gyrek cipője eltünk. Heedikben is sátraztunk és csomoan együtt aludta 1-2 smárolás vt olyan emberek között h inkább hagyuk. Mi csak szorosan feküdtünk egymás mellett dumálgattunk stb..

sok sikert az engedély kéréshez :D

2011. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 15 éves kora óta együtt alhat a barátjával...

Nem tudom, de én úgy gondolom, hogyha szexelni akarnak, azt megteszik máskor/máshol is, nem csak amikor együtt aludhatnak. Inkább történjen meg otthon, nyugodt körülmények között, mint egy bokorban, a park szélén...

Persze azért elbeszélgetnék előtte vele...


39 éves anyuka.

2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
a mindenit... ennyi idősen már tényleg ne az legyen,hogy megkérdezem anyut... :D amúgy igen, 16 éves kortól engedett nálunk.
2011. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, a barátom 22. Anya simán megengedte, hogy együtt aludjunk:) Sőt szilveszterkor aludtunk először együtt akkor kb 2-3 hete voltunk együtt:) Anya elég laza ilyen téren, mert megbízik bennem(mondjuk tényleg jó gyerek vagyok:)).
2011. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
egyértelműen igen... hát ennyi idősen mért ne?
2011. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ez fura. Egy felnőtt nővel és egy felnőtt férfival állunk szembe illetve a régóta tartó kapcsolatukkal. Egyáltalán milyen jogon szól bele vagy mi alapon szól bele a szülő egy felnőtt életébe...én az azt csinál már amit akar elvben vagyok. Remélem az én anyám akkorra már elfelejti a mai hülyeségeit 15/L XD
2011. ápr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!