Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak anyummal?

Mit csináljak anyummal?

Figyelt kérdés

Tegnap pont ő volt a gépnél, amikor rám írt msn-en egy fiú, akit ő nem ismer. És egyből elkezdett kérdezősködni, hogy ki az. Én nem válaszoltam semmit, és ma nem is szólt hozzám.

Amúgy eddig egyáltalán nem voltam vele olyan viszonyban, hogy bármiféle fiú ügyemet elmondjam neki, most meg úgy csinált, mintha mindent megbeszélnénk egymással, és hát nem tetszett neki, hogy nem mondtam meg.

Am. azt a fiút nem régen ismertem meg, és csak haverok vagyunk, és néha-néha dumálunk msn-en.

Csak egyszerűen nem akarom neki elmondani, mert elkezdene kombinálni, meg mondom nem olyan a kapcsolatunk.

14/L


2011. ápr. 14. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki ezt, hogy nem lényeges a fiú, azt annyi. Vagy felfogja, vagy nem.
2011. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is pont ugyan ez a helyzet volt én még mindig jóba vagy a fiúval és csak barátok vagyunk megmondtam hogy nem tetszik és hagyjatok már vele...-.-" és megértették hogy nem tetszik csak tényleg barátok vagyunk.:D
2011. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond az igazat nincs semmi szégyellni valód.
2011. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs szégyellni valóm. Csak Ő egyből elkezdene kombinálni, hogy ez van meg az van. Közben meg nincs is semmi.
2011. ápr. 15. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
na mizujs? Megbékéltetek már anyukáddal?
2011. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést. :)

Azt hiszem igen, próbálok vele minél többet beszélgetni. És azóta nem is kérdezősködik. :)

2011. ápr. 16. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:

Király!! Jól megnevelted!!! :-DDD

Minden jót!

2011. ápr. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!