Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy beszéljem meg anyummal?...

Hogy beszéljem meg anyummal? Miért mondják hogy egy 14 évesnek még nem való pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és én is tetszem neki.Van esély rá hogy járni fogunk.De anyum nagyon ellene van hogy legyen barátom.Hisz jön a suli is most megyek középiskolába.És megférne a 2 dolog egymás mellett.Nekem a tanulás most fontosabb ezt észben tartom.És mindjárt jön a szöveg,hogy 14 évesnek minek pasi,majd 16 évesen nem kell elkapkodni...erre én azt felelném hogy de csak szeretném tudni hogy milyen is ha van valakinek barátja.És akkor az jön hogy majd pár év múlva megtudod nem kell elsietni.De én szeretem azt a srácot.Nem fogok lefeküdni vele 2 hét,pár hónap után.Lehet hogy nemis fogok lefeküdni vele.Nem vagyok ennyire ostoba.Csak egy kis tapasztalatot szeretnék.
2010. aug. 5. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért mondják, mert valóban nem való.14 évesen még gyerek vagy.Az, hogy testileg elég érett vagy már rá, az nem jelenti, hogy szellemileg és érzelmileg is.Egyszerűen nincs még itt az ideje.
2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, én is 14 éves vagyok, de még nem jártam senkivel. Majd, ha eljön az időm. De lehet, hogy te koránérő vagy. Ilyen esetben szerintem elmondhatod anyudnak, hogy mennyire szereted a fiút. Azon kívül nem tudom, mit tehetnél. Sok sikert, de mindenképp írj, hogy hogy alakulnak a dolgok. :)
2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Most mész középiskolába, a jegyeid úgysem fognak számítani ebben az évben. És anyud szerint ráérsz várni egy-két évet. Na, pont egy-két év múlva fognak számítani a jegyek, ezt az érvelést... Minden 14 éves ilyenkor már kíváncsi hogy milyen ha van pasija, ez érthető. De csak akkor gyere vele össze ha tényleg szereted. Ha nincs érzelem, akkor az sem fog jó érzéssel eltölteni ha fogja a kezed, a csókolózás sem lesz élvezetes, a szex meg csak rossz emlék lesz.
2010. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Anyukádnak igaza van!!!!


Itt írta valaki, hogy a 13 éves barátnője elvesztette a szüzességét egy 32 éves férfiaval!!!!!


Hát ezért többet közt nem engedi. Persze ez csak példa volt.

Hidd el, én sem engedném!!!!!!!!!!!!!!


14 évesen a matek házival foglalkozz meg ezekkel, ne a pasikkal!

Érted???!!!!!!!

Mindenennek eljőn a maga ideje!


Ez már nem az a világ, ahol az eemberek norműálisak, meg hasonló..

Ez egy forrongó élet!

2010. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
barátkozzatok egyelőre, nem kell kimondani, hogy ti most jártok..., aztán majd mesélj anyudnak róla, szoktasd a gondolathoz... :)
2010. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem kérdezd meg anyudat,hogy neki mikor volt a legelső szerelme ;)

Amúgy szerintem 14évesen már épp ideje.Illetve...szerintem ha van valaki akivel tényleg olyan kapcsolat alakul ki,akkor nem a kortól függ,hogy mikor....nekem ennyi idősen már 3pasim is volt.De hát...ki így ki úgy.Én biztos nem tiltom meg a gyerekeimnek,hogy szeressék akit szeretni akarnak....

2010. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Én is ábrándoztam pasikról 14 évesen.Aztán 16 évesen csókolóztam először, akkor volt először barátom...szerintem ráérsz még.
2010. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem próbáld neki lassan beadagolni, addig meg éljétek az életeteket :)

Én 16éves vagyok, 13évesen jöttem össze egy idősebb sráccal, és együtt is vagyunk :)

2010. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
Akárhány éves is vagy, nagy kár azért járni valakivel, hoyg tudd, milyen érzés járni valakivel, mert ha csak ez a cél, akkor pont az érzés fog kimaradni, és ezért is gondolja Édesaányd, hogy elsieted a dolgot. 14 évesen akkor éri meg járni valakivel, ha tényleg szerelmes vagy, de olyankor az ember nem azt mondja, hogy "hú de érdekel, milyen egy hapsi", meg egy kis tapasztalat kéne, hanem hogy "levakarom a falat, ha nem találkozunk (pont Vele)".
2010. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%

Én megértem anyukád, korai ez még! Ha annyira dúl a love köztetek, akkor lehet levelezni, sms-ezni, romantikázni, nem kell rögtön "járni". Várjátok meg! Nem tudom, hová rohansz!


Egy másik hozzászólónak: Az hogy 14 évesen már 3 pasid is volt, nem olyan dolog, amivel dicsekedned kellene. Inkább gondolkodj el azon, mennyire gyorsan ki fogsz égni!

2010. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!