Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Voltatok már berúgva?...

Tinik! Voltatok már berúgva? Szívtatok már cigit/füvet? Ha igen, hány évesen, ha nem, kiakarod próbálni?

Figyelt kérdés

Amúgy én:

14 éves lány vagyok, eddig 1x rúgtam be [de nem durván] és 4 szál cigit szívtam összesen [kb 2 óra leforgása alatt]. Füvet nem próbáltam, és nem is akarom.

Ja, és idén volt mind a kettő.


Mindenkit felpontozok!! :)


2011. ápr. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
82%

Úgy istenesen berúgva 2 hónapja voltam, nagy hülyeség volt. Előtte és azóta is csak hangulatfokozónak ittam/iszok 1-2 pohár valamit bulikon, semmi több.

Cigi: Majdnem 13 évesen szívtam először. Aztán alkalmanként szívtam, volt, hogy egy doboz másfél-két hónapig kitartott. Csak ritkán szívok cigit, még tavaly vettem egy dobozzal.

Füvet egyszer sem próbáltam, drogra nem szoknék rá soha.

21/N

2011. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
80%

19 éves vagyok, sosem rúgtam még be.

A füves cigit nem próbáltam, nem is tervezem, simát pedig 3x szívtam.

Az első kb 4-5 évesen volt, drága keresztanyukám dugta a számba (a saját, nálam fél évvel kisebb fiáéba is), a második kb 11 évesen, a harmadik pedig 14-15.

Egyik sem volt jó, és nem is igazán tüdőztem le.


Szerintem butaság, nem fogok többet szívni, nem csak a pénzt, de az egészséget is elveszi.

És egyáltalán nem menő!!!

2011. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
61%

Igen, voltam már részeg (de sosem volt olyan hányásban fetrengős és nem is akarok annyira berúgni). Cigit próbáltam már, gusztustalan volt, soha többet! Füvet nem próbáltam.

14/L

2011. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
61%

13 évesen ittam először, eddig sohasem voltam olyan " mocskos részeg" , csak szolidan :P

14 évesen próbáltam a cigit

15 évesen próbáltam a füvet

15 éves fiú vagyok , és majdnem kitűnő tanuló.

2011. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem rúgtam még be, és nem is dohányoztam, de nem is akarok egyiket se.

16/L

2011. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

kb. fél éve berúgtam életembe először, de nem túlságosan, csak úgy éppenhogy dülöngéltem. :D mondjuk fél liter bor után...

egy ideig cigiztem, pár hóapig, már majdnem rá is szoktam, de rá jöttem, hogy fölösleges és hülyeség.

és sos füveztem, és nem is tervezem.

13/L

2011. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

cigit sosem próbáltam, berúgni sem rúgtam be soha, szüleim nagyobb alkalmakkor kínáltak likőrökkel/pezsgővel, de nem izlett az alkohol íze, szóval...


a drogtól meg irtózom :)


14/L

2011. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

Cigit 12 évesen próbáltam ki, szerintem szörnyű. Bár vízipipázni szoktam heti kb 2x.

Inni 2 hetente, annyit iszok, hogy jóó kedvem legyen :D

Füvezni kb hetente, de már elég sokféle drogot kipróbáltam, sajnos nagyon érdekesnek találom őket.. :/


De legjobb a fű, és nem is káros. Olvassatok utána, aki nem hiszi..


16/L

2011. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem,de ittam már.Cigit próbáltam, csak kíváncsiságból.

Ennyi épp elég volt.

14l

2011. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Igen. Igen.

Először 13 évesen.Mindet.

Azóta volt egy félév amíg nem dohányoztam,nem ittam egyáltalán.Most féléve újra.A kannabisszal úgy vagyok,hogy ha van,ha kívánom,akkor mért ne?!

Szintetikus cuccokat élből elutasítom.

A fű nekem nem számít drognak.Tulajdonképp csak politikai okokból nincs legalizálva.De legutolsó értesüléseim szerint tervben van az orvosilegalizáció az országban is.;)

15/L

2011. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!