Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Voltatok már berúgva?...

Tinik! Voltatok már berúgva? Szívtatok már cigit/füvet? Ha igen, hány évesen, ha nem, kiakarod próbálni?

Figyelt kérdés

Amúgy én:

14 éves lány vagyok, eddig 1x rúgtam be [de nem durván] és 4 szál cigit szívtam összesen [kb 2 óra leforgása alatt]. Füvet nem próbáltam, és nem is akarom.

Ja, és idén volt mind a kettő.


Mindenkit felpontozok!! :)


2011. ápr. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 41/44 bartha balazs válasza:

Edigi eletem soan 2 szer rugtam be egyszer 11,5 evesen de akor anyira hogy korhazba kerultem masodszor 13 akor ish.

Jo par sza cigit elszivtam mar haverokal oszegyulunk altalaban akkor.

2014. aug. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

12 evesen voltam eloszor berúgva aszthiszem, cigizni is akkor eloszor , füvet 13 eves koromba próbáltam


13/L

2015. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Veszett_Jack válasza:

Részeg sosem voltam, nem is tervezem!

A cigit kábé 10-11 évesen próbáltam ki, többé soha! :)

A füvet 19 évesen próbáltam ki először, utána meg kb minden hónapban egyszer téptem be, aztán egyszer bio-t szívtam és elkezdtem szédülni, aztán megfejeltem az aszfaltot, mint részeg vakond a rotációs kapát...Azóta az ájulásom óta nem téptem sokszor! :)

2015. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 Veszett_Jack válasza:
Ja, és 22/F :)
2015. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!