Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Voltatok már berúgva?...

Tinik! Voltatok már berúgva? Szívtatok már cigit/füvet? Ha igen, hány évesen, ha nem, kiakarod próbálni?

Figyelt kérdés

Amúgy én:

14 éves lány vagyok, eddig 1x rúgtam be [de nem durván] és 4 szál cigit szívtam összesen [kb 2 óra leforgása alatt]. Füvet nem próbáltam, és nem is akarom.

Ja, és idén volt mind a kettő.


Mindenkit felpontozok!! :)


2011. ápr. 14. 18:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet h le fogtok r!bancozni,de nem fogok hazudni.


A cigit 1x próbáltam ki,13voltam,egy házibulin történt.Akkor sokat szívtam,de olyan rosszul voltam,h sohatöbbet.:))

Berúgva már voltam sokszor..1szer unokatesóm szülinapján,(szülei nem voltak ott)volt amikor otthon a bnőimmel,na meg farsangon..stb

A drogot nem próbáltam,nem is fogom.


14L

2011. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
13-14 évesen rúgtam be először. Most 20 vagyok és 2 kezemen meg tudom számolni hogy hányszor voltam részeg.
2011. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Hát én még nem rúgtam be(nem is tervezem) de ittam már alkoholt. Cigit nem szívtam se simát se füveset de azt biztos,hogy nem is fogok.

14/L

2011. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
77%
Én alig ittam még pár korty alkoholt, azt is csak ünnepekkor pl. pezsgőt, meg konfirmációmkor bort. És utálom az ízét, szóval nem szeretnék inni. Cigit nem próbáltam még, nem is szeretném, drogokkal ugyanígy vagyok. Ja és nem azért válaszoltam hogy felpontozz, hanem mert így válaszolni szerettem volna. :D 16L
2011. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
Részeg nem voltam még. Cigit alkalmanként, gyomot 1-2 hetente. 14/F
2014. febr. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:
15 évesen rúgtam be először, meg kb akkor próbáltam ki a cigit, de leggyakrabban hetente szívtam, de újabban már csak félévente, nem akarok rászokni, mert büdös és egészségtelen. Vízipipát meguntam. Nem füveztem, de lehet kipróbálnám egyszer, végülis miért ne? De amíg nincs alkalmam rá, s nem olyan társaságban vagyok, nem próbálok mindent megtenni, hogy kipróbáljam. 17 L
2014. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Istenem, de szalad az idő! :) Milyen régi kérdés már.:D

Azóta én is megéltem ám már pár dolgot. Többet, mint amennyit bevallanék. A fű is megvolt már azóta, bár rendszerbe nem hoztam. Mondjuk én csinálnám, de a többiek sajnálják rá a pénzt. Ja és azóta én is 17 vagyok:))

Hú de vicces visszaolvasni, milyen amatőr voltam.

2014. márc. 5. 22:02
 38/44 anonim válasza:
Istenem :) ezt a kéérdést én is 16 évesen olvastam és most..:D beszarás a 13 évesek több mindent ki próbáltak mint én :)) xd
2014. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:

11 évesen rúgtam be először összeittam itthon mindenféle italt okádtam olyat mint az állat.

Aztán 12 évesen is rohadtul berúgtam akkor is okádtam.

13 éves korom óta minden pénteken kicsit be szoktam rúgni.

12,5 évesen próbáltam ki a cigit rá is szoktam egyből ma már 17 szálat szívok naponta.

A füvet nem akarom kipróbálni.

14,5/F

2014. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:

szilveszterkor voltam úgy először a piával, hogy kezdtem jól érezni magam, 6-7 feles után. nyáron cigiztem először, szilveszter óta többször is, mert megtetszett és majdnem rászoktam. ideges voltam amikor nem cigizhettem de aztán rájöttem, hogy szar és abbahagytam. vízipipa egyébként a legjobb, főleg ha kicsit higítod pálesszal. drogozni nem drogoztam de nem is akarok.

14/L

2014. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!