Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 12 éves kislány úgy...

Ha a 12 éves kislány úgy sminkel mint egy 25-ös, és mivel tájékozatlan, a csillámos szemhéjpúdert ( mert úgy tetszik neki), a szeme alá a fél arcára is rákeni. Mit mondhatok?

Figyelt kérdés
nem akarok a lelkébe gázolni, de az olyan mint egy mini K. félek, ha szólok, az olaj a tűzre, de utoljára egy keresztelőn is így jelentünk meg én láttam tekinteteket a hátam mögött. és igazuk volt, de az apja nem szól semmit, ő ezt nem veszi észre ( pasi) mit szóltok,
2009. márc. 5. 10:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia! Mutass neki képeket akár neten, hogy hogyan tudod magadat igazán szépen kisminkelni, ha már annyira akarja. Én is sminkelek, de nekem nővérem megtanította:)

13L

2011. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
12 évesen nem sminkeltem magam,13 evesen kezdtem el sminkelni és akkor is csak néha sminkeltem ki magam,14 évesen kezdtem el igazán ugy gyakran,szemhéjpuder ha szép az árnyalat ami jol van elsatorozva,meg eldolgozva és nem kek szinü,vagy csak szimplán mond hogy csajos delutant tartotok kettesben és a smink a főtéma,és sminkeld ki úgy ahogy te szeretnéd látni, és akkor hátha magának is jobban fog látszani, illetve mutasd meg neki hogy kell a kormoket jol kifesteni egy rozsaszin simant viselhet 12 évesen nehéz kor ez én 13 évesen nagy ciciket,sok sminket, meg akartam csinaltatni a szamat az orrom, ilyen kor ez,semmivel nincs magaval meg elegedve, csak a pattikat latja persze hogy szeretne elfedni és nagylánynak érezni magát kur*a nehéz kor nemrég én is átmentem később picit nyugisabb lesz ha jó gyerek,én legalábbis 16 évesen gyerekesebb lettem picivel,16 évesen amikor már a vége felé jártam és csak honapok valasztottak el a 17-szülinapomtol,már jopofanak tartottam,a cuki polokat,pusshienos dolgok,stb,nem sminkeltem erősen hanem rá éreztem mikor mit hol illik,hogy hétköznap épp hogy csak azt a lehetnyi a szép ami frissé teszi az arcom,és hogy alkalmakor kicsit erősebb de mégis izléses smink illik stb. Csajos lány lehet de egy nőnek kell megtanitania mit hol szabad.
2020. jún. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát én mindenképpen utalnék rá FINOMAN, hogy ez így nem jó. A húgom is brutálisan sminkel 10 évesen, ha szólok neki akkor meg tudna ölni de én egy ideje úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Próbáld meg esetleg úgy, hogy reggel egy leheletnyi sminket ráteszel, elküldöd suliba, hogy kérdezze meg a többiek véleményét, hogy hogyan áll neki. Ha ők jót mondanak akkor el fogja hinni és meg fog bízni benned, onnantól már csak anyukájával kell beszélni erről. 12/L
2020. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!