Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves nagylányom, állandóan...

13 éves nagylányom, állandóan panaszkodik hogy fáj az oldala, hol egyik, hol másik oldalon. Már voltam vele orvosnál, azt mondta hogy biztos megfázik mert a rövid pólós mánia ugye nála is müködik, de nincs felfázva. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 18:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A petefészek gyulladás az lehet!Mindig késik a menstruációja is.Sosem jön meg neki 28 napra!na jól van,mindenesetreelviszem kivizsgáltatni.Köszike
2009. márc. 6. 16:38
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
akár vakbélgyulladás is lehet, mert az sem csak egy helyen fáj, hanem, a baloldalról a has közepén át egyre jobbra húzódik a fájdalom...
2009. márc. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ugy tudom a vakbélgyuladás lázzal jár,nincs láza,egyáltalán.Jövö héten már kivizsgálják,meglátjuk,köszi....
2009. márc. 13. 23:25
 14/18 A kérdező kommentje:
Folyik a kivizsgálás,egyre gyakrabban fáj neki,és semmit sem találnak,,,:-(
2009. márc. 28. 15:13
 15/18 A kérdező kommentje:
mindenét kivizsgálták,semmit sem találtak,tanácstalan vagyok :-(
2009. ápr. 28. 17:30
 16/18 A kérdező kommentje:
ha valaki még jár erre,és olvassa esetleg,hát sajnos glutenérzékenység lett a végerdemény,lisztérzékenység....sajnos,13 évesen alakult ki nála,ritka,de elöfordul.
2009. jún. 4. 22:41
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon meglepett az eredmény, hogy glutén illetve lisztérzékenység ilyen tünetet válthat ki. Azt hiszem, hogy ez az, amire senki sem gondolt! Remélem, hogy jobban van már most, hogy tudjátok, hogy mire kell odafigyelni.
2009. jún. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fúú engem is nagyon meglepett a dolog, de legalább nem adtátok fel. Nekem a fejem fáj rengeteget, amire két hónapos kivizsgálások után azt mondták semmi bajom, sokat stresszelek, menjek pszichológushoz. 19 vagyok, én néztem egy nagyot, anyu az orvos képébe röhögött és elmentünk haza anélkül hogy bármelyik pszichomókus számát is elkértük volna. Soha nem szoktam magam semmin túl stresszelni, ha vizsgázom, akkor is max előző este, az is csak egészséges izgalom.

Később kiderült, hogy szívbillentyű problémáim vannak, ezzel együtt alacsony a vérnyomásom, ami huzamosabb ideig való állás után, vagy megterhelő séták után ájuláshoz vezet. (Csütörtökön is közel jártam hozzá egy rövid hegymászás után)

Örülök hogy végül kiderült mi a baja a kislánynak, így bár jobban figyelni kell mit eszik, de legalább fájdalmai nem lesznek.

2009. jún. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!