Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Valaki segítene egy kicsit az...

Wazzup14 kérdése:

Valaki segítene egy kicsit az angol tudásom gyarapítani?

Figyelt kérdés

Hello, 14 éves fiú vagyok, és az itteni 8.adikos angol tanítás nagyon tré.. az óráktól kezdve minden..

szóval, nem szeretném, hogyha gimibe, le lennék maradva angolból

Szóval szívesen elfogadnák 1-2 segítséget, ha valaki vállalkozna erre, előre is köszönöm!


2011. ápr. 25. 01:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Érdemes természet filmeket nézni angolul magyar felirattal. Ott nem hadarnak annyira.


Sajnos Technikusi osztályban két elég gáz angol tanárt kaptunk. Olyan szinvonaltalan volt az óra hogy be sem jártam :S Bementem a dogákra és annyi. Így is felkészülés nélkül meg volt a 3-as. Csak sajnos azóta nem is foglalkoztam vele. Én a Vészhelyzetet néztem meg angolul magyar felirattal. Elég emészthetetlen a dolog de jó volt úgy is :)


Amúgy ha pesti vagy biztos találsz olyan embert aki leül veled angolozni

2011. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Gimiben lesz felmérés,hogy milyen szinten tudsz angolul.:DLegalábbis szokott lenni. Amúgy facebook-on van valami olyan "alkalmazás" vagy nem tudom micsoda és valami olyasmi neve van,hogy Katedra szókincs fejlesztő.Mindennap küld azt hiszem 5 szót.Arról leír mindent amit tudnod kell és a kiejtést is meghallgathatod.:D
2011. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

nézz sorozatot angolul felirattal, de komolyan

én lány vagyok, nagyon szeretem a született feleségeket, és eredeti nyelven sokkal jobb, néha már a feliratot sem kell olvasnom, mert megértem, egy csomó szleng is van benne, amit mellékesen meg tudsz tanulni ha érdekel :)

2011. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

most mondok 1 hülye példat..

Pl.: ha én a Family Guy-t szeretem, és arról nézek angolul és magyar felirattal, azért onnan is lehet valamennyit tanulni nem..?:)


Amúgy nagyon szépen köszönöm mindenkinek .. :)

2011. ápr. 25. 22:35
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem simán
2011. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!