Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy félek az autóban való utazástól?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan félek, ha autóba kell ülnöm, de anya ezt nem érti meg, még annyit se enged, hogy ha a család valahova menne, akkor én mehessek külön tömegközlekedéssel. Rögtön azzal kezdtem, hogy a zsebpénzemből fizetném ki az utazásaimat, hogy inkább elindulok előbb, hogy egyszerre érkezzünk, de ő ezt nem hagyja. Ha beülök az autóba, mindig bezártságérzésem lesz, elkezdek izzadni, hányingerem lesz vagy fájni kezd a gyomrom, és ez addig tart, amíg ki nem szállhatok végre. Már ott tartok, hogy inkább otthon maradok, nem vállaltam be a négy órás utat a rokonok vidéki esküvőjére, és sok dologról lemaradtam. Egy buszon, vonaton semmi ilyesmi nem jelentkezik, sokkal kellemesebb, sőt. Ezt miért nem lehet megérteni? Lehetetlen, amit kérek?
2011. ápr. 27. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%

Nehogymár szegény lányt hibáztasáttok.Én is rosszul vagyok az autóban,pedig nem félek.Könnyá annak azt mondani,hogy "beülsz azt kész" akinek nincs ilyene.Én megértelek.

Bár nekem buszon is ilyen érzetem van,mert összevagyunk zsúfolva.

Nem azért vagyok rosszul a kocsiban ,mert félek hanem ,mert pici és sokan vannak..

Énse érzem magam benne ,szívesebben megyek vonattal.


Anyudat is meglehet érteni,de inkább orvoshoz kéne menni..

Én is kaptam tablettát amit az út előtt bekell venni és 2 napig nem alszok,hogy végig aludjam az utat (nem mindi gjön be)

2011. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

igen én is így vagyok az külön utazást kivéve..

én izzadok,hányingeren lesz és fáj a gyomrom..ezért mindig otthon akarok maradni.de tudom,hogy akkor lemaradok sok családi dologról.én gyógyszert szoktam bevenni indulás előtt kb. negyed órával.

mi utaztunk már 5 órán keresztül és a gyógyszer segített :)

2011. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
egyszer hány be a kocsiba!!! de amugy ülj előre ott jobb a kilátás nagyobb üvegfelületek vannak látod hogy hol vagy nincs akkora bezártságérzet legalábbis szerintem
2011. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!