Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyak ha nem tudok...

Mit tegyak ha nem tudok beszélgetni anyámmal?

Figyelt kérdés

Nem tudok beszélgetni anyámmal, mert állandóan talál valami kifogást, hogy miért nincs rám ideje! Sot, mostanában már egyáltalán nem! Akármit is mondok neki, elrohan mert nem érdekli.. Pár hónapja még beszélgettunk, volt olyan, hogy egyutt mentunk bulizni is. Kulfoldon dolgozik, pár naponta felhív, de ha elkezdek neki beszélni lecsapja a telefont azzal a kifogással, hogy most dolga van.. Mikor hazajon állandóan a pasijával van, ha pedig nem, a telefont bújja. Nem értem mi lett vele, miért nem foglalkozik velem!? Azt hiszi, hogy pénzzel meg pár új ruhával meg tud engem venni, csak a baj, hogy én nem vagyok tárgy!

Ha esetleg nagy ritkán beszélgetunk az mindig veszekedésbe torkollik, ok nélkul. Neki semmi sem tetszik.. Mostanában az a baja, hogy járok ki a barátaimmal, de mikor nem jártam állandóan kuldott volna.

Az egyetlen dolog ami velem kapcsolatban érdekli csak és kizárólag az iskola, de foleg a jegyeim! Pedig nem vagyok rossz tanuló, inkább kozepes, de sehogy nem akar engem elfogadni, nap mint nap hallgatom, hoy miért nem tudok én olyan lenni mint XY... Most már azért is ordít, ha pusztán hozzászólok! Mit csinálhatnék?? Egyre kevésbé bízom benne, foleg hogy nem is érdekli mi van velem...

15/L


2010. jan. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

írj neki levelet, ha már nem hallgat meg.

szépen, higgadtan, hogy mi bánt, mit szeretnél. talán ezt elolvassa és elgondolkodik rajta!

2010. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, istenem, szegénykém.. Sajnos, a legtöbb kamasz így lehet.

Valami gondja lehet, hogy feszült és semmi nem jó. Mondják, a macska sincs jó helyen..csak, hogy egy kicsit felvidulj. :)

Nekem még kicsi a lányom, a fiam is.

Egyszer jó fáradt voltam, meg minden összejött, gyerekeknek is csak: ja, hmm. A csajszi megkérdezte: anya, nem érdekel mit mondok?

Hát, úgy, de úgy elszégyelltem magam...

Ajánlom neked is, kérdezd meg. De ne úgy, kamaszosan, (érted mire gondolok :) ), hanem komolyan, vagy félig viccesen...ügyelj rá, hogy meg is hallja...

írjál majd,

kívánok neked minél kevesebb csatazajt ezekben a viharos években!

2010. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem eddig mindegyik ötlet jó.Akármit is csinálsz, mindenképpen add a tudtára h neked ez így nem jó!
2010. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!