Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 5 hónapja tartó reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 5 hónapja tartó reménytelen szerelem esetén, mi a vihart lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki szelet vet, vihart arat.---> fingj a szájába
2011. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ki mint vet, úgy arat.


Ha reménytelen volt, az is marad.

2011. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hidd el én tudom. :S
2011. aug. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itasd le és dugd meg!
2011. aug. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Am sztem te nem reménytelen vagy hanem szerencsétlen!


az 5 hónap alatt hányszor beszéltetek mennyi ideig és miről?

2011. aug. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint az 5 hónap alatt már nem nagyon, mert kb pont azelőtt küldött el a francba :D, de előtte azért beszéltünk egy párszor elég sokáig, de csak általános dolgokról, pl. a tanárokról meg ilyenek
2011. aug. 22. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Én négy éve vagyok szerelmes egy srácba. Négy éve amikor elmondták hogy szeretem megutállt. Rá 2 évre megint barátok lettünk. De semmi több. Folyton azt mondta aki rákérdezett h bejövok e neki h nem. Annyira sz@r volt. Minden éjjel sirtam...kb egy hete telefonba bevallotta hogy szeret..annyira hihetetlen volt hisz négy éven keresztül semmi sem történt köztünk. Majd másnap hazakisért,megölelt majd smároltunk. 4 éve erre a pillanatra vártam. Utána keveset smseztünk,mert a csók után másnap mentem a tengerre. 3 nap múlva megyek haza..remélem olyan lesz mint az utolsó nap...

Na de ezzel azt akartam hogy nem fogsz tudni kiszeretni belőle ahogy én sem tudtam..csodák történhetnek..nekem is sikerült,higyj benne hogy egyszer a tiéd lesz..:)

2011. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4 év! minden elismerésem és tiszteletem a tiéd! kérdező: ne add fel! ha minden jól megy, majd rájön! :)
2011. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tudtok valami jo modszert szoljatok.Nálam már másfél éve tart..
2012. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Több, mint egy évnél tartok, és a face-s beszélgetéseken kívül (ami néha megvan vagy 4 óra) nem sok minden történik, na meg néha összeköszönünk, van még valami egyéb jótanács? :)
2012. ápr. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!